Comentarii (195)
ortega
ortega  •  17 Martie 2017, 22:33
Postat de jalabert pe 17 Martie 2017, 22:30

ba prostane eu nu am simpatizat si nu voi simpatiza niciodata cu comunistii sau clonele lor. doar indivizi ca tine simpatizeaza cu comunistii. din punctul meu de vedere daca s-ar interzice folosirea numelui steaua sau dinamo ca simboluri comuniste si s-ar radia palmaresul lor ciordit nu ar fi nici o problema dar tu ai plange cu lacrimi de crocodil daca s-ar radia ciordelile stelistilor si a dinamovistilor de rapidist ce te dai tovarase.

Nu te mai bag în seamă , *** ... Cum ziceam , ești o nulitate . Poate dacă ai o soră ... *** ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ando89
ando89  •  17 Martie 2017, 22:33

Regrupare de forțe. Trebuie format un tren blindat furnizat de CFR, înțesat de lunetiști dinamovisti și având fochisti giurgiuveni. Nu poți intra altfel în bălăriile dobrogene, unde te așteaptă la înghesuială cel care a sechestrat Miorița, mai ales dacă administratorii drumului de fier te deviază pe la Severin unde s-au furat șinele și nu te anunță nimeni:))

ortega
ortega  •  17 Martie 2017, 22:31

*** ? Probabil doar dacă le cheamă Colțescu ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  17 Martie 2017, 22:30
Postat de ortega pe 17 Martie 2017, 22:27

L=a înjurat vreun spectator pe *** Cloaianțescu ?

DA..CICA COLTESCULE..SA *** .... LUPA DIN FRIGIDER ..I A OPRIT MICROFONUL COMENTATORULUI SI A SPUS ASTA ..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ortega
ortega  •  17 Martie 2017, 22:29

*** fcsb !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

luciann
luciann  •  17 Martie 2017, 22:28
Postat de daweroirl pe 17 Martie 2017, 22:23

Doamne ajuta ,noi puscam doua omenii si gata ,campioni ! alora mici si rosii le doresc faliment usor si mult succes in liga a cincea!:))

Or sa aiba un duel interesant cu talpanistii! :)))

chronic
chronic  •  17 Martie 2017, 22:28

ci-o facut ma sumimica...nu zicea el ca e campion??

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  17 Martie 2017, 22:27

CE NEBUNIE DE MECI.. RITM ALERT ..NERV.. RAR ASA CEVA IN LIGA MAMALIGA

ortega
ortega  •  17 Martie 2017, 22:27
Postat de tzusti_reloaded pe 17 Martie 2017, 22:24

VALEUUU CE S A AUZIT LA TV..REFERITOR LA COLTESCU.. VAIIIII..DE LA FRIGIDER BAH..CHIAR ASA ? :)))))))))))00

L=a înjurat vreun spectator pe *** Cloaianțescu ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iosif_vs
iosif_vs  •  17 Martie 2017, 22:26

Hai Coltescule, un penalty pentru Astra!!!..

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • •••
  • 20
Comentează