Comentarii (195)
ortega
ortega  •  17 Martie 2017, 22:16
Postat de jalabert pe 17 Martie 2017, 22:12

TOVARASU TALPANIST DEGHIZAT IN RAPIDIST. SA-TI FIE RUSIENE NICI UN RAPIDIST ADEVARAT NU AR POSTA PRO COMUNISTI SE VEDE CA NU AI FOST NICIODATA RAPIDIST. EU NU SUNT STELIST SAU DINAMOVIST DAR SUNT MAI RAPIDIST DECAT AI FOST TU MAI TOVARAS NESIMTIT IN VIATA TA DE COMUNIST PROST.

Te-ai scremut mult să-mi dai replica asta ridicolă ? Bagă pufuleți în gură , ficisibistule , și lasă-i pe alții mai de calibru să mă înjure , că tu ești cantitate neglijabilă ...

ando89
ando89  •  17 Martie 2017, 22:15

Ninel s-a împăcat degeaba cu elefănțelul, din vară în Dubai.

daweroirl
daweroirl  •  17 Martie 2017, 22:14

cam asa e moflea :)))https://www.youtube.com/watch?v=mLRjFWDGs1g un trist care sta pe gsp da cica e superbogat !:)))

qwerty007
qwerty007  •  17 Martie 2017, 22:14

Antal ala e degeaba ! La adus Paszkani doar ce e ungur !!

jalabert
jalabert  •  17 Martie 2017, 22:13
Postat de ortega pe 17 Martie 2017, 22:06

Băi Jean Valjean , ești încet în gândire ? Păi nu i-am făcut ducadami pe milițieni când a fost cazul ? Doar că în comparație cu voi-rumegătoarele , ăia sunt oameni , voi ... lânoase ...

SCOATE SIGLA RAPIDULUI ***. MAI BINE TI-AI PUNE O POZA CU TALPAN IDOLU TAU.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ortega
ortega  •  17 Martie 2017, 22:13

Ăsta-i 11 m fcsb ... Le-a fost rușine să dea gol la așa hoție ... Colțescu *** ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jalabert
jalabert  •  17 Martie 2017, 22:12
Postat de ortega pe 17 Martie 2017, 22:06

Băi Jean Valjean , ești încet în gândire ? Păi nu i-am făcut ducadami pe milițieni când a fost cazul ? Doar că în comparație cu voi-rumegătoarele , ăia sunt oameni , voi ... lânoase ...

TOVARASU TALPANIST DEGHIZAT IN RAPIDIST. SA-TI FIE RUSIENE NICI UN RAPIDIST ADEVARAT NU AR POSTA PRO COMUNISTI SE VEDE CA NU AI FOST NICIODATA RAPIDIST. EU NU SUNT STELIST SAU DINAMOVIST DAR SUNT MAI RAPIDIST DECAT AI FOST TU MAI TOVARAS NESIMTIT IN VIATA TA DE COMUNIST PROST.

blatistu49
blatistu49  •  17 Martie 2017, 22:11

*** acuma marcheaza cu *** a ratat cu poarta goala

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  17 Martie 2017, 22:10
Postat de daweroirl pe 17 Martie 2017, 22:07

Moflea ,iar ai baut apa de pe spalator ,bandoleros era nascut in Br dar locuia in Ploiesti !:))*** si nu mai stiti ce sa scoateti !:)))

A locuit in Ploiesti pina sa se dezradacineze ! Originar e din braila ! Ii cunosc mai bine ca tine

daweroirl
daweroirl  •  17 Martie 2017, 22:09

numai *** binamovisti aici :)) *** ca imediat ajung in faliment ,ole ,ceausescu nu mai e si Neputinta la bulau !:))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • •••
  • 20
Comentează