Alte știri din fotbal
FC Botoșani - FCSB » Golul 3 vine dintr-o „scăriță” de la punctul cu var!
18
Darius Olaru, gol superb la meciul 250 pentru FCSB
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Cele mai recente informații despre starea lui „Il Luce”
44
Povestea lui Paul, adolescentul care a dat lovitura de start la Botoșani - FCSB: „Meciul vieții!”
0
Știri din fotbal internațional
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Planul lui Manchester United pentru a economisi peste 1,3 milioane de euro pe săptămână
0
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea
0
O nouă lovitură pentru Liverpool: Alisson ratează sferturile Ligii Campionilor și duelul cu Manchester City
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
5
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
da dar majoritatea ardelenilor confunda gandirea lenta si lipsa capacitatii dactorului de decizie cu "calmul ardelenesc"
Felicitri Clujului si Succes mai departe ! Un meci interesant cistigat tactic de Dulca .
Un meci istoric facut de clujeni !! Sa joci in 10 după un sfert de oră si in 9 din min 40 si sa termini egal chiar e o performanta !!!! Determinare au avut amindoua dar Dulca a transmis echipei calmul specific ardelenesc . Sunt convins ca virgula Clujul nu va retrograda. Clujenii au un moral excelent .
al doilea in extratime. ca e cota mai buna :((
cred ca mai au nevoie de 1 ca sa ia prodanca banii de la pariuri :)))
dadura oltenii
si pica coltescu de cina
bineinteles ca Prodanca e un presedinte prost :)
poate pierde prodanca banii la pariuri :))))
nu cred, da prost la reality show-ul ala al ei sa fim ciuca batailor, ca asta implica ca ea e un presedinte prost.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.