Alte știri din fotbal
Gură de oxigen pentru Oțelul Galați: „Se aprobă limita maximă din bugetul municipiului”
1
Ionuț Chirilă, verdict neașteptat: „E fotbalistul numărul unu în România, de departe! Uitați-vă ce face!”
2
Paul Papp, de la copilăria cu lipsuri la 300 de meciuri în Superligă: „Luam ghete de la second-hand, le coseam cu nailon de pescuit”
0
Florentin Petre știe unde trebuie să se joace Derby de România: „Ca dinamovist, eu asta vreau! Am înțeles că s-a rezolvat”
0
Știri din fotbal internațional
Mii de fanii ai Barcelonei au asaltat o vedetă cu felicitări pentru transferul lui Rodri: „Să câștigăm a 6-a Ligă!”
0
FCSB și CFR Cluj, direct pe „lista rușinii”. Doar Ludogorets le depășește
0
Acord! Se face cel mai scump transfer al verii la Manchester United: 70 de milioane €
0
Astăzi, meci din play-off-ul Ligii Campionilor în Giulești » De ce microbiștii români au fost interziși pe arenă
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Interesele din spatele exproprierilor pentru proiectul „Grădina Timpului” ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
cred ca esti dus cu pluta! vezi-ti de magarii tai si ocupate de educatia lor!
sper sa obtii autonomuie in tinutul temuiesc!!
Bă locomotivă vezi că au dat sudiștii buzna pe pagina ardelenească, unde ești ? :))
progres in regres...:)
asta-i pleonasm....:)))))))))
HAI CHELSEA MATURATI PE JOS CU STANA!!
sigur te-ai uitat le acest meci???la hentul acela clar in careul iasului nu ai fost pe faza oita.............stiu ai fost la pascut!!
mai oaie arbitrajul nu coteaza cand suntem dezavantajati???????sudist ipocrit!!
"ati lasat voi sa faca jocurile"?! cand o sa legati mai mult de trei pase intr-un meci,mai vedem.acu',visati la cartonase rosii la adversari si penalty-uri pt. voi. adica tot moca ,puterea obisnuintei. nu mai face bozgoretele arpi nimic in privinta asta ? de ce oare?!
Alpin a plecat la rude când a văzut că joacă Rada, e feblețea lui:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.