Alte știri din fotbal
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
1
Jucătorii lui FCSB îl laudă public pe dinamovist, înaintea Derby-ului: „E bun!”
0
Liga 2, etapa #16 » Steaua, ciuruită în 30 de minute la Bacău, dar scorul zilei vine de la Bistrița! Toate rezultatele + clasamentul
5
Daniel Pancu a spus „adio” play-off-ului: „La noi se prăbușește totul”
2
Știri din fotbal internațional
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
0
Suprarealist: a văzut „roșu” înainte de startul meciului din cauza lenjeriei intime „nepotrivite”!
0
Luis Enrique a trecut la nivelul următor » Inovație tehnologică spectaculoasă în casa lui PSG
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
0
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
kjhkgh
gjg
hahahaha
Ca sa Intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.
E mai bine sa taci si sa fii luat de prost decat sa vorbesti si sa confirmi ca esti !
Uita-te la golul doi,poate intelegi!
Suspect de lejer......
Bai ce deshtept esti de ti-ai dat seama de blat. Acum fac si eu legatura ca Steaua-Stuttgart 1-5 a fost blat. Cum Astra n-a miscat in fata Stelei, asa si Steaua n-a miscat in fata Stuttgart-ului. Mai sa fie cu blaturile astea, tecnologie se numeste.
Bai rapidistilor voi ar trebui sa vb despre alte echipe cand echipa voastra de suflet ar depasi borna de 30pct ca altfel veti leca cu minus de puncte in B , dinamo ce poate sa zica de cat de infrangerea stelei in fata unui adversar din germania cand ei de fiecare data cand disputa un meci in europa cu echipe ale caror nume cu greu le poti pronunta iau 2-3 boabe acasa si pierd calificarea inca de la primul meci de acasa, voi dinamovistilor ar trebui sa va uitati la marea voastra echipa care ur si simplu NU poate juca in europa nici daca are adversar din lumea a-3-a asa ca luati pastile in continuare si uitati-va la TV cum steaua aduce pct romaniei ( anul acesta impreuna cu CFR ).
corect 10 puncte sunt doar 3 infrangeri si un egal, insa acest lucru este adevarat daca echipa de pe locul 2 castiga toate meciurile ceea ce este foarte greu de crezut
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.