Alte știri din fotbal
L-a pus la colț, după ratarea frapantă din Botoșani - Rapid: „Ce-l recomandă ca să se relaxeze? Sutele de goluri?!”
0
Anunțul lui Gigi Becali despre revenirea lui Daniel Bîrligea: „E numărul unu”
2
După remiza albă cu Rapid, Leo Grozavu a găsit problema la Botoșani: „Avem o problemă mare”
0
Valeriu Iftime a făcut iureș în direct, după remiza cu Rapid: „O rușine mare ce a făcut”
8
Știri din fotbal internațional
Eroul Milanului a jucat imediat după o gripă: „Acum două zile eram mort”
1
Jamie Carragher, discurs înflăcărat după izbucnirea lui Salah: „O rușine! Tipul care a eșuat la Chelsea”
0
Lovitură după lovitură: Kylian Mbappe, deget rupt! » Raportul medical e devastator
0
Remontada de senzație în Serie A! AC Milan era condusă cu 2-0 în minutul 17: ce a urmat
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Șeful Poliției Locale Drobeta-Turnu Severin face profituri de milioane din ...
Libertatea
lasa ca va face steaua campioni in ultima etapa:)
Asta este , mergem mai departe inca nimic nu e pierdut ,cistigati la medias si ramanem apoi in bucuresti si cistigam tot si mai vedem.Sa nu uitam ca Marcos este un jucator fabulos ,dar chiar si cei mai buni gresesc sau prind zile mai proaste, nu? Cind a facut anul trecut un sezon extraordinar,cum a fost? Pancule este si vei ramane un mare fotbalist si un rapidist ADEVARAT, respect pe viata! FORZA RAPID, LUPTATI PANA LA FINAL !
si nu uita: Forza AS Roma :)))
Razvane, vezi ca Marcos tot greseste si intr-adevar, pe mana lui pierdem titlul? SCOATE-L SI AIA E !
Catalin Popescu,esti de rea credinta altfel ai fi observat ca Astafei a lovit primul pe la spate(revezi naibii faza!)apoi a raspuns Deac!Apoi revezi meciul intreg si vezi ca,de cate ori cadea un muresean era fault iar pentru Rapid se continua faza,daca era faultat un rapidist,vezi faza cu Pancu!Asta nu inseamna ca e in regula sa iei gol in min.94!Cand nu le-o bagi de mai multe ori e usor sa te afecteze un moment de neatentie si chiar un ghinion.Dar te inteleg de ce te bucuri.Ai grija ca bucurandu-te de raul altora...exact cum va pati si Tg Mures-ul.
clar ...Steaua trece cu Becali antrenor direct in primavara europeana... mah voi sunteti chiar penibili, echipa de non-valori....dupa mine Steaua si klanul becali sunt vinovati moral ptr ceea ce se intampla in fotbalul romanesc! O familie de bisnitari si ciobani au cuparat si au corupt tot ceea ce misca in fotbalul romanesc....jucatori, cluburi, arbitrii, au numit presedinti(acum nu mai scapa de ei) si au nenorocit jucatori!
dar afara nu exista arbitrii care sa nu vada 11 m cu Dinamo decat la TV, sa-ti anuleze gol valabil cu TG Mures, sa te toace meci de meci cu un offside care n-a fost, cartonase, suspendari de teren...etc... la noi LPF, FRF si Arbitri decid campioana, nu lotul de jucatori sau antrenorul asa cum este normal!
rapid eterna campioana morala si asa va fi in veci
Baiii , tu crezi ca se poate face o echipa peste noapte !!?????
Eu recunosc aceasta infrangere. Sper la anul sa ... da n-avem mentalitate de invingatori. Cand ma uit afara si vad echipe care joaca incepand cu prima etapa pana in ultima decisi sa castige. Adevarul e ca in Romania e foarte greu sa castigi un campionat, decat prin conjunctura favorabila. Dupa parerea mea cea mai meritorie campioana in ultimii 7 ani e fara indoiala, Unirea Urziceni. Daca CFR e pe primul loc si va ramane acolo va fi campioana, dar.. ma uit Spania, Real e meritorie campioana, in Italia, Juve n a pierdut nici-un meci, in Belgia, Anderlecht si a batut rivalele tur retur, in Olanda, Ajax a defilat, in Germania, Dortmund castiga tur retur cu Bayern.. E o camparatie de merit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.