Alte știri din fotbal
Adrian Porumboiu l-a lăudat pe Mircea Lucescu și a dezvăluit ce mesaj i-a transmis Nicolae Stanciu: „E inteligent”
0
„Nu e nevoie de așa ceva la Rapid!” » Avertisment lansat de fostul UEFAntastic
0
Legenda lui Dinamo aruncă săgeți către Rapid și a numit atuul „câinilor”: „Așa a fost când s-au luat titluri”
0
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult
1
Știri din fotbal internațional
Senzațional! Răzvan Lucescu îl va înfrunta pe Ionuț Radu pentru un loc în optimile Europa League » Toate împerecherile
1
„Trebuie să ne îmbrăcăm gros!” » Prima reacție din tabăra lui Chivu, după tragerea la sorți din Liga Campionilor
1
Ce noroc pentru Cristi Chivu! Pe cine va înfrunta Inter în play-off-ul pentru optimile Ligii Campionilor » Toate împerecherile
11
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
Tocmai Curtean s-a nimerit sa spuna ce a spus. CURtean, renume de caine :))
BEHEHEHEHEEEEE LA STANAAAA, i-a vezi ca akum numai jucati 500 de ani lumina in EuroPAAA :))))))))))))
problema e ca voi nu veti mai vinde nimika Mioarelor, futuva-n gura de crete, marsh la jilava ca aveti subiecte de stiri 1 an despre Becali si oitele lui :)))))))))))))))))))))))))) i-a vezi ca sa sters la cur jiji cu o oaie, ca era alba ca hartia igienica :)))))))))))))))))))))))))))))) :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Da ziceau ca da si tricou cu Dinamo original, o mai fi de actualitate ????? daca cumperi abonament iti da si tricou
misto video,FORZA DINAMO!
o sa vanda 300? sau e foame mare ? hahahah
300 sunt doar in mintea ta si in Legendele Olimpului..
Cel 300 de abonamente s-au dat mai ceva ca painea calda :))
omule,sunt 4-5 aici pe site care intra incontinuu si au zeci de conturi.randoom ala e o clona cuiva.
Mai e unul...randRROM-ul.Vaalahul tuciuriu a avut vreo 2 comentarii ok,in care recunostea anumite lucruri din trecut.Dar s-a alterat repede la loc.In schimb randRROM-ul asta are clar grave probleme mentale.De cand are amaratul ala de cont(uri?) nu a postat vreun comentariu decent...asta spune multe depsre capacitatile sale psihice.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.