Alte știri din fotbal
Scandal la UTA înaintea meciului cu Rapid! Mihalcea a „explodat” la conferință: „Parcă a omorât șase persoane!”
0
După Dinamo, și UTA Arad vrea să profite de noua găselniță a FRF pentru a se despărți de patru jucători
0
„Nu mă mai uit la fotbalul românesc. Mi se pare plictisitor” » Actorul Andi Vasluianu: „Mai degrabă ați pierdut un antrenor decât ați câștigat un actor”
0
Verdict dur al lui Adrian Mihalcea înainte de UTA Arad - Rapid: „Asta m-a deranjat cel mai tare!”
0
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid intră pe fir pentru jucătorul dorit de Cristi Chivu
0
Ce au scris italienii, după AC Milan - Inter: „Slabă!” » Nota primită de Cristi Chivu
0
Milan - Inter 1-1 » Rivalele milaneze au dat-o la pace în Derby della... Perth! Emoții pentru Chivu
1
Imagini senzaționale de la primirea lui Mohamed Salah în Turcia » Ce număr va purta și care e simbolistica lui
3
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Asa a castigat Dinamo aproape toate meciurile de multi ani incoace,in complicitate cu Dragomir si Sandu. In Europa s-a vazut ca nu mai merge mituirea arbitrilor.De ce nu se sesizeaza DNA-ul?
Ce titlu scandalos! Parca un ziarist nu are dreptul sa scrie asa ceva! Da, poate ca penalty-urile au fost acordate mai usor, dar la primul penalty a fost atingere si mi s-a parut si mie penalty, iar la al doilea a fost o cazatura buna a lui Cristea si a fost pacalit arbitrul. Nu cred ca a vrut sa tina aseara cu Dinamo.
Au fost chiar 3....si dupa meci s-au rezumat sa zica "Mda,viciere,asta e.." Iar acum fac bot ca a avut dinamo un penalty...Astea sunt "oisme"..
am vazut meciuri in care dinamo trebuia sa primeasca doua-trei penaltyuri si presa nu a scoas o vorba,nici acum la bistrita cand dolha la faultat pe alexe in careu si ala trebuia sa fie penelty clar nu se spune nimic...eu nu spun ca astea doua penaltyuri nu a fost usor acordate, dar cand sunt pe bune si trebuie date de ce nu se mai vorbeste nimic...
ar trebui sa scrieti si de meciul din tur cand Dinamo a avut doua penalty neacordate in prima repriza si apoi ne.a batut bistrita...dar asta e presa din Romania ..
*Anghelache
Eu doar am notat statutul domnului Anghelace din perioada comunista si am lucrat cu materialul clientului , inspirandu-ma din cartea "Zambind din iarba" scrisa de Cornel "Procurorul" Dinu ;)
Cu @burebistas sigur nu am discutat la telefon . Era vorba de altcineva . Hai sa o lasam cum a picat . :))
In general marsez la caterinca . Nu-mi displace umorul si ironia subtila .Dar pana la o limita . Tu ai facut caterinca dar ai si amestecat colonei si 'dinamoviade' plus 'mineriade' in disputa ce avea la origine doar un meci de fotbal . Acum daca devenim prea subtili este posibil sa nu fim "intelesi" din prima ... chestie de "feeling" ! :))))
uita-te la comentariul celui cu nick-ul @burebistas si vei intelege despre ce vorbesc. daca e asa,atunci ar trebui sa se comporte 'matur' si virtual......la cum il cunosc,sincer ma indoiesc ca el a fost cel cu care ai vorbit.in fine...e irelevant.eu ti-am dat niste exemple de la care pornesc toate asa-zisele conflictele.si anume,lipsa de ocupatie si prostia unora.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.