Alte știri din fotbal
Atac direct la Florin Tănase: „Eu nu îl mai aduceam înapoi niciodată! Îl lăsam să se chinuie prin țările arabe”
0
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Transfer din Serie A! Victor Angelescu, anunț iminent despre noua bombă încercată de Rapid: „Există posibilitatea să vină mijlocașul”
0
Au apărut imaginile de pe șantierul care l-a făcut pe Daniel Pancu să exclame: „Am impresia că visez!”
0
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor: după spectacolul de ieri, preliminariile continuă cu alte două partide » Deschidere de scor în primul meci
2
Tragedie! Fotbalistul a murit pe loc, după ce a fost lovit de fulger
1
După plecarea lui Radu Drăgușin, Bogdan Lobonț pariază pe Tottenham: „Merg pe mâna lor!”
0
Reacția lui Cristi Chivu după amicalul cu rivala AC Milan: „Nu ne interesează rezultatul”
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Penalty fals.Dinamo isi"revine".
La Dinamo, "conducatorii", fie ca se numesc, Badea-Dinca, Borcea, Negoita, etc, n-au inteles ca pentru a avea performante trebuie sa ai echipa, nu arbitri. Suporterii sint la fel, niste nimeni care, daca nu pot sarbatori cistigarea unui trofeu, sarbatoresc incendierea peluzei din Ghencea. Noapte buna!
bichis esti pe lista de prime de pasti a lu' jiji. ps: asta cu intensitatea se reglementeaza printr-o circulara fifa de care noi muritorii de rand inca nu am aflat? ps1: calma internet hools
Banii astia pe care conducatorii lui Dinamo ii platesc regulat la arbitrii de multi ani mai bine i-ar da la jucatori. Doar asa ar avea si ei o echipa cat de cat competitiva pe plan european.
ori ai alzheimer ori esti pur si simplu prost. cauta pe google, documenteaza si tu, cap de veverita si uita-te pe imagini ca se vede bocancul bleu parca al lui tucudean pe glezna lui matei.... nu mai vomitati cretinisme de pomana bai fratilor...
De aia e Dinamo pe 4 nu? de aia nu a mai castigat un campionat de 6 ani.. chiar nu va e rusine sa mai comentati despre Dinamo, cand Dinamo e intr-o situatie de rahat? cand nu mai au nici o performanta in europa, cand nu mai bat pe nimeni de calibru mai mare, cum puteti zice ca Dinamo face blaturi, ca Dinamo numai asa castiga, cand Dinamo a ajuns sa fie una dintre cele mai slabe echipe din Romania, pai daca se ocupau cu blaturile , va asigur eu ca din 2007 pana acum, numai Dinamo lua campionatul, dar voi sunteti prea prosti sa ganditi logic si rational, mai bine va uitati la steluta voastra, vedeti ca jucatorii vostri consuma substante interzise din pungute magice, nu jucatorii lui Dinamo.
Cat de prost poate fi cineva sa piarda timpul,sa-si consume nervii ,sa cheltuie banii pentru echipa acestor escroci de la Dinamo ! E de neinteles pentru un om normal. E adevarat totusi ca pentru astia din canale,din puscarii sau din casele de copii abandonati timpul nu prea conteaza.
Dar la tine de ce nu se sesizeaza baietii cu halate albe? Ar fi mareeeeeee nevoie...:)))
Saracu' de tine...du-te si ia-ti pastila ca nu mai ai scapare...:)))))
Mi-e mila de prapaditii de pe aceste comentarii care inca mai viseaza la Dinamo .Ei mai sustin Dinamo alaturi de analfabeti,copii ai strazii ,fosti sau viitori puscariasi. Atata au mai ramas multumita lui Badea,Dinu,Borcea si escrocilor de Becali. E o jignire sa spui cuiva ca tii cu Dinamo,echipa securitatii (care a facut un imens rau poporului roman ) si a hotilor si pe care o mai sustin doar fostii securisti sau cei fara scoala si minte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.