Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
12
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
11
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
1
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
14
Știri din fotbal internațional
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Bătut de Chivu, antrenorul lui Dortmund a rămas cu un singur regret: „Este Inter, dar acesta e sentimentul meu...”
0
Alvaro Arbeloa, după al doilea eșec pe banca lui Real Madrid: „Le-am spus și jucătorilor”
0
Mourinho a scos-o pe Real din Top 8 și a pornit o rafală de atacuri: „Fac apel la unii să nu sară de la balcon”
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
niste nemernici ....i-au vandalizat masina lui Astafei!
de ce ne faci magari? otelul trebuia sa marce 4 si castigau sau cum trebuia sa stam capra? asa a castigat otelul campionatul!
nu a jucat dezastruos a avut momente cu greseli teribile individuale.....toate cele 3 goluri au fost gafe imense, daca exista sansa si reduceau scorul la 2-0 punctele se jucau in continuare
la AEK Atena chiar n-ai ce sa-i reprosezi,pentru ca acolo situatia era absolut ingrozitoare.Poate chiar mai rea decat cea actuala a Otelului
ultima aberatie lansata de zvonaci....."clauza contractuala, daca Otelul pica revine fostilor actionari" Traim in tara prostiei absolute!
cum iti suna numele asa e si continutul bostanului......yeah!
cu ce drept vb. tu de otelul.tu ce ai facut in viata ta? doar pirtzuri. JAF a fost aunci cind ai venit tu pe lume. mai bine ramineai acolo... ca tine sunt pe toate drumurile. mincatori de rahat. valabil si ptr. PARA.PARA. SA PUPE IN ... CIOARAComentariul tău...
Nu am sa inteleg niciodata cum Otelul a angajat un antrenor care a retrogradat cu ultimele lui 2 echipe si aici ma refer la Arminia Bielefeld si AEK Atena.
Senzational mi se pare ca oficiali ai echipelor OTELUL si VIITORUL vorbesc despre corectitudine , fair-play, suspecteaza alte meciuri !!!! Domnule Raducan, Otelul a facut JAF la drumul mare cand a luat titlul ( nu erai tu la club dar este irelevant) , echipa ta joaca un fotbal la limita penibilului dar in locul unei analize atente asupra propriilor erori vii cu niste declaratii menite sa mute atentia de la faptul ca ultimele 5 meciuri jucate ai luat mizeria de 3 puncte la Media ( acolo din "experienta mea" le-ai luat correct 100%:) ).
Cei de la Otelul au furat campionatul pentru banii din C.L., bani care apoi au fost impartiti intre conducatori si cei care au facut acel "vis" posibil lasand clubul in p*** goala, la fel ca Urziceni. Si s-ar putea sa ma insel, dar cam in aceeasi directie merge si CFR Cluj care prin atatea participari in C.L. si prin vanzari de zeci de milioane a unor jucatori, au ramas fara bani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.