Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
valahul si-a mai deschis un cont
Stanciu nu prinde primul 11 la o echipa destul de slaba.Cum poate juca la noi?Bani dati aiurea.Bine ca un atacant serios nu poate aduce cioabnul.Dar bine ca nu mai e mult pana lunil
Dinu Gheorghe dă în comentatori, ARE DREPTATE! Rahații ce ne umplu urechile cu răhățisme și fac judecăți de valoare, fac pe arbitri și în același timp pe suporteri, nu-s comentatori! Sunt neaveniți!
Pe Stratila l-au lasat nepedepsit! Puteau sa se autosesizeze comisiile...
De ce toti stelemuistii aveti fantezii cu Savulescu?
Ce rau imi pare ca nu e si MOTI ! :))
La victorie, mă gândeam că schimbă aflând rezultatul de la Ploiești.
CU DANDEA SI TUDOSE INCHIZATORI ????????????? TALNAR PLEACA SI LASA-NE ....!!!! CU RUS SI GRIGORE LA MIJLOC , CRED CA AVEAM SANSA NOASTRA .....!!!! PE STANGA TREBUIA JUCAT CU BURNEA IAR LA MIJLOC CU RUS SI DR GRIGORE .....!!!!! ALTA SOLUTIE NU EXISTA ......!!!!! MARE DOBITOC ACEST TANTZAR ....!!!!
Va fi un film porno, adica Dinamo va lua din nou m.ie !!
pai, nu este mai sus, scrisa de trimisul lor? banuiesc ca aia e...ca joaca toti, sau doar 2-3, nici nu mai conteaza. oricum talnar joaca la cacealma!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.