Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
0
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
1
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
1
Știri din fotbal internațional
Șapte finale! Jucătorul-amuletă care îl însoțește pe Luis de la Fuente de 11 ani
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
Anglia - Argentina, semifinală explozivă de Mondial: apariție total neașteptată la sud-americani!
0
Universitatea Craiova - Vitebsk » Popescu are o intervenție uriașă
4
Lifestyle
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
0
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Dă ceva ciobanul si pt asemenea ineptii?
Sunteti pe zi ce trece tot mai penibili.
Ar trebui să spunem că e un articol de tot plânsul dar toți ne mulțumim să constatăm (așa cum facem zi de zi) că acesta e standardul locului (problema e că ,,în jos” nu sunt limite și ar fi chiar o prostie să plângi azi dacă mâine va fi, inevitabil, și mai rău). G.Țucudean a evitat portarul pe direcția centru spre dreapta, micșorându-și unghiul față de poartă , cu poziționare mai puțin favorabilă față de poartă. Cu poarta rămasă în spate-stânga și cu adversarul din poarta goală în vizor, Țucudean se repoziționează față de poartă și șutează în bară de pe linia laterală a careului de 5 m (de la cca 3 m de linia de fund, vezi foto). Putea fi și gol (chiar din bară) dar În Nici Un Caz G.Țucudean nu ,,s-a făcut de râs”. Acest articol dă doar apă la moara sforăriilor ,,pt. cartea de istorie”.
Mare scofala ca e golgheter pina miine seara,parca a marcat 5-6 goluri si a rupt acum clasamentul ,
Ce meci greu a avut CFR-ul cu Voluntari.Oaspetii au adunat pana acum doar 8 puncte.Golaveraj 15-34. LA MULTI ANI ROMANIA!
cine scrie aceste mizerii ? Dumnezeule cat de jos sunteti ... se poate si mai jos ?
Cind nu aduc vorba de *** lui becali, cei din redactie sunt de toata jena.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.