rednic a fost tradat de fundasii laterali daca prostovanii aia doi stateau bine in ghete si nu pasau gresit nu pierdeam ,NU VREAU SA JUCAM FRUMOS SI SA PIERDEM chestia asta o lasam lui hagi ,pandurii au jucat mai bine DAR filip i-a pus pasa lui stanca REPEDE ,filip un dobitoc care nu stie sa deposedeze nu stie sa traga de timp UN TONTOMAN iar hanca AFARA nu mai am incredere in hanca asta e paralel

Postat de vasy86le pe 21 Martie 2016, 08:51

Hanca ala nu e fotbalist, el si Filip au fost groaznici.. lupta pt titlu s-a cam incheiat, stim deja campioana, nici nu mai conteaza ca e o campioana falsa, o campioana facuta de altii prin birouri nu pe teren, cam asta le e istoria *** :) "Lupul isi schimba parul, dar naravul, ba" in cazul asta (***)

*** de gindul cistigarii titlului; atunci nu era stabilita campioana in birouri? s-a stabilit aseara fiindca un jucator n-a vrut sa faca al patrulea blat intr-un sezon cu mizeria din groapa? :))))

cobra_z
cobra_z  •  21 Martie 2016, 09:20
Postat de steauaucl pe 21 Martie 2016, 08:48

CUM SA AI PRETENTII DE LOCUL 3 CAND JOCI CU 8 FUNDASI ???????????? Rednic este expert in a pleca inainte e inceperea dezastrului ...ASA A FACUT CAM PESTE TOT PE UNDE A FOST...cand a vazut ca se impute treaba si-a dat demisia...ASA FACE SI ACUM...pana acum a fentat fotbalul cu 8 egaluri in 10 partide... acum GATA ...!!! de acum incep infrangerile... ASTRA-dinamo 3-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tu esti memelusa ? pari la fel de imatur ,entuziasmat, si grabit in concluzii...sau poate l-ai luat drept exemplu in viata si il copiezi fara sa-ti dai seama...oricum ar fi , te faci de ras cu fiecare comentariu

***

daca tu esti pastilat crezi ca toata lumea e cu ca tine ???????????????????tu ai urmarit macar finalul partidei ????? *** ....

valiza.epo
valiza.epo  •  21 Martie 2016, 08:38
Postat de steauaucl pe 21 Martie 2016, 08:29

arbitrul a prelungit NEJUSTIFICAT 5 minute jumate partida in speranta ca dinamo va reusi sa invinga...initial a anuntat 4 minute de prelungire si cand a observat ca dinamo era in atac si ca avea corner a mai prelungit un minut jumate !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RUSINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

***

steauaucl
steauaucl  •  21 Martie 2016, 08:32

si daca o ajungea pe STEAUA ce era ????? TOT NIMIC !!! dinamo nu are cum sa termine pe podium anul asta...pentru dinamo este deja o realizare ca joaca in play-off...anul trecut au terminat pe 7 ....deci anul asta au progresat..se va da o lupta pentru locul 5 in play-off...o lupta intre ASA SI dinamo ......codasele...