Comentarii (696)
foxy
foxy  •  20 Martie 2016, 22:48

Buna seara!Ceva `lupte` pe aici? Nu cred,ca noi pe siteului asta n-avem `latrai`ca Dinamo?Am intrat acum ptr ca am vizionat meciul cu doi prieteni dinamovisti...Unul e baiat cuminte si amabil ,iar celalat acum isi bate nevasta care tine cu Pandurii...Despre meci...o mizerie de meci, cu o echipa Pandurii naiva si o echipa Dinamo speculativa...in rest frustrare dinamovista ptr ca este `reteta casei`...

asap
asap  •  20 Martie 2016, 23:29

Low cost Dinamo 1948 începe s-o ia la vale. Mai sus de 4 nu termină. Posibil să cadă la final şi sub viitorul.

andyandrei2015
andyandrei2015  •  20 Martie 2016, 22:01

se vede ce blat frumos au facut unii in seara asta,ca radut,ropotan si balaj arbitrul in prim plan ! dinamo ramane hotia Europei si o rusine Nationala !

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  20 Martie 2016, 23:23
Postat de Robert Szi pe 20 Martie 2016, 23:21

asa sunt oamenii.. eu zic ca a facut destule cu niste jucatori adusi gratis si pe bani putini.

și cam atât....mai mult nu va obține,pentru că nu mai poate păcăli pe nimeni...nu poți să stai la colț in fiecare meci.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  20 Martie 2016, 23:13
Postat de de_pe_tarnave pe 20 Martie 2016, 23:10

Lasă că bateți 4-0 pe Chiajna, și pierdeți finala cu noi!!

Aia joac amai mult fotbal la ora asta decit dinamo . E imposibil ca dinamo sa ii invinga cu 4 -0 !! Poate doar in capul demagogului smaer texte sa se intimple asta in timp ce ejaculeaza sacadat !

gerulozaurus
gerulozaurus  •  20 Martie 2016, 23:07
Postat de zecs93 pe 20 Martie 2016, 23:06

Acum am ajuns de la meci, un meci anost, un meci slab, vorba lui rednic, nu merita sa fim acolo sus, a gresit din start rednic echipa, parca a facut special sa ia gol, nu e posibil ca dupa pauza sa te bagi cu fundu in poarta asteptand pandurii sa vina peste noi !!! Pai era inevitabil ca vom lua un gol, pacat ca am luat in ultimele minute golu, cu o victorie azi egalam spurcaciunile clonate si mai pastram sanse la titlu, acuma dupa egalu asta pot sa spun ca am iesit oficial din lupta la titlu, oficial !!! Acuma sa pregatim in liniste meciu cu Astra de pe National Arena !!! Am fost in PCH si minute insir a fost injurat pe toata durata meciului pe unu Cojocaru, cica nu i-au lasat sa intre in stadion la targu mures !!***!!

bah da repede ai venit de la meci, locuiesti prin zona, pe la spitatula ala vecin cu voi ? :)

bvd_magheru
bvd_magheru  •  20 Martie 2016, 22:57

A venit timpul sa plece la standard sa faca 7 egalkuri la rind si pentru aia .

tonyys
tonyys  •  20 Martie 2016, 22:57

dinamo a iesit din lupta la titlu, etapa viitoare ies pandurii iar in 2-3 etape iese si astra.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  20 Martie 2016, 22:53

Acum vorbeste demagogul Rednic . Liniste ! Va traduc eu . Spune ca toate ultimele 7 meciuri le-am jucat bine si inca avem sanse la campionat ! De aia l-a bagat pe olteanu .