Alte știri din fotbal
Doi oameni lăudați de antrenorul Oțelului: „Foarte buni!”
0
La 28 de ani așteaptă prima convocare la națională: „Încă visez la asta”
0
Răstunare de situație! Erau la un pas la plecare de la CFR Cluj, dar Șumudică i-a salvat
0
Bogdan Andone, nemulțumit de situația de la Argeș: „I-am spus mereu lui Dani Coman”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii l-au SPULBERAT pe Radu Drăgușin: „A dormit complet, cel mai slab!” » Nota primită de român
1
Carragher: „Cea mai proastă campanie de transferuri din istoria Premier League”
0
Seară neagră pentru Radu Drăgușin » AS Roma a spulberat-o pe Fiorentina, hattrick Malen într-un meci de coșmar pentru român
9
Bologna - Lazio, decis de un gol marcat în minutul 59
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
SĂ VORBITI TOCMAI VOI ARBITRAJE , e TUPEU și NESIMTIRE !!!! CE treabă au arbitrajele din EL cu măgăriile de aici ???!!!! Vrei să te intreb de mascarada meciului cu Voluntari și atatea din sezonul asta începînd cu ...finala Cupei Ligii ?! Să vorbească Voluntari , Dinamo, Craiova de arbitraje , nu voi !!!!
Mai nebunilor, cum sa preia M APN echipa, ca nu au voie,nu e voie cu echipe departamentale în europa.Nebunilor nu mai gândiți??
bai *** ,adica voi stiati dinaintea inceperii camp ca acest camp va fi directionat catre Steaua ,sau cum ,mama omida ce sunteti voi ,pai prima data faci echipa apoi plangi ,nu cand estii *** *** stai si dai vina pe altii ,ma lasi ???sunteti vai mama voasra dar mandria de inculti nu va lasa sa recunoasteti ,pacalicilor!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai Dinamovisti frustrați,când câștigați campionatul cu Corpodean, cu fanta de lumina cum a fost?? Atunci a fost bine?? De ce nu au ieșit conducătorii lui Dinamo sa zică stop hoției?? Pai vedeți cum se întoarce roata??
Cum dracu să-i ia echipa, omule? așa ceva doar pe timpul comunismului s-a intâmplat...UTA, una dintre victime.
A fost Negoiță pe Digi, a numărat cinci etape, eu nu m-aș duce așa departe în trecut, doar etapa trecută... Face trei puncte diferență pe mâna arbitrilor? Face, zic eu!
”Nesimțiții” de la Botoșani au îndrăznit să joace bine cu Dinamo, tocmai cu ei !
Eu cred sincer ca tu ai vazut prea multe filme sau ai reusit sa ii faci pe aia ( sti tu cine ) *** :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"obtuz" cand mai esti *** si hater ,deja e prea mult ,dar te dai in stamba sa te rada lumea ,daca taceai ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce nu m-as mira insa sa vad e ca tocmai FCSB sa fie ajutata de "sistem" pt a lua Campionatul, fara ca jiji sa aibă nicio implicare , tocmai pt ca la final sa fie înlăturat, iar Steaua redata "sitemului" via CSA/MApN din postura de Campioana si cu loc calificabil in CL ... Cred insa ca in primăvara lucrurile se vor clarifica definitiv. Vom trai ai vom vedea! :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.