Alte știri din fotbal
Emil Săndoi o avertizează pe Universitatea Craiova, înaintea meciului cu Farul: „Poate pune probleme”
0
Incredibil! Câți suporteri sunt așteptați la FCSB - Csikszereda
1
Farul - Universitatea Craiova » Oltenii se pot desprinde în fruntea Superligii! Echipele probabile
2
Cine este femeia care l-a cumințit pe fostul atacant dinamovist și i-a spus „DA” în Bahamas! Urmează să devină părinți
0
Știri din fotbal internațional
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Surpriză a fost ea dar, surpriza a fost faptul că Filip nu a fost, iarăşi, eliminat. După ce l-a călcat intenţionat pe botoşenean, trebuia roşu. Aici a greşit, de fapt, arbitru !
Cine nu a mai castigat de 7 etape??? DOAR DINAMO BUCURESTI :)))))
adica etapa trecuta au fost arbitrasti super corect si ei plangeau! cum ba dupa ce esti purtat 3 ani pe brate, dupa ce marcai gol neregulamntar dupa gol neregulamntar...acolo de ce nu te mai retrageai??
vai iar au castigat??? :)))))))))))))
Baaaaa ce-ai fumat?
la fel si voua arbitraje corecte ca cel de la Giurgiu cand Coltescu nu a luat pozitie de presh in fata Ci0banului !!!
voi ati luat set si meci cu locul 4 din anglia dinamo i-a umilit 5-1 ..asta e diferenta ,va e frica ca dinamo intr-un viitor apropiat sa devina singura echipa profesionista atat in tara cat si in europa ..sa va surclaseze ..stii care echipa detine cea mai mare infrangere data unei competitoare inliga campionilor scor care e neegalat nici in ziua de azi ,,cand dinamo juca campions lig voi aveati in tribune 200 de suporteri ..73 prima echipa care joaca campions lig si prim aechpa care a jucat o nsemifiala de campions lig ,singura echipa care a scos castigatoarea antitre a trofeului cu un scor la general 5-3 ..acea echipa ra ca barcelona sau reala a zilelor noastre ..chihaia gol lui bartez si arbitrul spanil anuleaza golul altfel dinamo juca primavara europena ..si c egrupa ..cand dinamo a fost semifinalista formatiile engleze rau in copmptitie ,cnd a fost cealalta echipa anglia era suspendata 4 ani din cupe ..si ati jucat numai cu desculti ,,finala aiti avut-o cu barelona atata ..in rest echipe de pluton ..dinamo a jucat cu liverpool si cea mai buna echipa a europei hamburgsv ...voi ?
daca tot ce misca in fotbal va ajuta sa ajungeti acolo ,cum sa mai acvem si noi loc ..trebuie sa fioti voi fruncea care dati cu ea in buricul lui dinamo..tot ce misca in fotbal de la cca ,frfr,liga e cu voi ,ce sa mai faca si dinamo ,sufera ..v-a veni vremea cand o sa fiti platiti cu aceiasi moneda si chiar sa aveti soarta rapidului ,atunci iti schimbi imediat nikurile si devii fan cs steaua din 68 ..uiti cat ai papat de la seful tau ..
Apropo frustratilor Steaua- Villareal 1-1, voi când mai jucați în Europa?? A.. Am uitat jucați numai în cupa Marbella.
Dar echipele din Europa (vezi Psg,Chalsea,nu cumpăra ce e mai bun?) La alt nivel cumpăra și Becali ce poate,muriți de oftica ca nu aveți și voi un patron care sa- și satisfacă poftele, sa cumpere ce jucători vrea mușchii lui din România??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.