Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Astazi veti avea mai mult infrangeri decat victorii in Liga1. Play-out-ul e asigurat!
Pe astia ar trebui sa-i bruscam un pic. Sa le luam locul in play-off. Au vandut cam tot ce puteau vinde sper sa nu ne execute Eric.... ca de restul nu mi- e frica.
Poți să-l acuzi pe Deaconu de orice, că este stelist, nu. :)) Avram nu trage pentru Dinamo, trage pentru șeful, adică stelistul de mic, cel care face delegările. Recunosc că poate face meciul praf, dar o să vezi că arbitrează pentru Rege, nu pentru Dinamo. Oricum, Dinamo bate astă-seară, e mai valoroasă și are ascendentul moral din tur, singurul pe care îl țin minte Salomao, Nascimento și aproape jumătate din echipă.
Citeste motivarea deciziei in procesul castigat de Talpan. Scrie negru pe alb ca palmaresul Stelei ce include performantele, in speta titlurile, cupele si CCE apartin celor de la CSA . Ochi sa ai si minte sa citesti si nu poti ocoli adevarul : fc fcsb nu e steaua !!
imi cer scuze.asa e !:)) dar tot aia e
Gazare, am o veste proasta pt tine! FCSB este Steaua, tocmai de-aia haterii Steaua sunt acum FCSB!
Am intrat pe acest articol doar pentru fecesebisti. Domnilor, e numai meritul vostru. Si nu uitati : fc fcsb nu e steaua !!
bai *** cu sanatatea a jucat *** adica *** ca tine ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum se poate sa fie la un meci de asemenea importanta Marcel Avram? Toata lumea a uitat pe cine a 'ajutat' taticul lui ? Sau sampania din elicopter nu se mai pune? Daca nu se dorea scandal, era evitat...dar in fine, stiu ei mai bine...
Cu sanatatea a jucat Steaua, rinamo a jucat cu Aeroplan!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.