Alte știri din fotbal
Cristi Pustai, prezentat oficial la echipa din Liga 3: „Mult succes, domn’ profesor!”
0
Cauza morții lui Gabi Mureșan: ce a dezvăluit autopsia
0
Florin Maxim bifează o performanța care nu s-a mai repetat de peste jumătate de secol în fotbalul românesc!
0
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Știri din fotbal internațional
Ioanițoaia la zi » „Șocant!”. Directorul GSP, după Franța - Spania: „El a fost omul meciului”
0
Contractul de 23 de milioane de euro a declanșat un scandal major în Anglia
1
Pentru totdeauna în istorie! » Cum a rescris Spania manualul de utilizare a mingii, în semifinala cu Franța
0
Argentinienii numesc două vedete ale Angliei de care „La Scaloneta” trebuie să se teamă: nu sunt Kane și Bellingham!
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Noapte buna si multa clanta lui randoom si clonelor lui .
*** si a plecat. acuma te-am umilit si pe tine si ai plecat. pleca imediat si gymd aka prostal88ul siteului si v-am umilit din nou. ha ha ha. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTi. o data cu plecarea lui radoi,luam campionatul. vine reghekampf.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
va urez noapte buna celor care urasc fcsb-ul ...cancerul fotbalului romanesc ..
sa vezi un gol in min 95 in poarta FCSP-ului e un moment nepretuit, pentru toate exista MASTERCARD :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
personal l as lasa pe dumitriu, un om cu experienta, a calificat echipa in cl de atatea ori, e antrenor cu acte si cred ca se poate impune in vestiar. ce au de pierdut? oricine ar veni acum nu cred ca poate face mare branza
el s-a dat acolo unde face baie cainele :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ce poate fi mai frumos sa vezi cum pierde FCSB in min 95 =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) CE DADEA VARELA CU SAPA PRIN CAREU :))))))))))))))))))))))))))))))) ..***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ala cand sa dea din 11 se impiedica in chisca :))))))))))))))))))))))))))) se accidenteaza si risca sa-si rateze cariera la fcsb :)))))))))))))))))))))))))))
cine crezi că vine antrenor? Stoichiță este ocupat :))))
A aparut Argatu' sa ne explice ce si cum! Gheorghe s-a ascuns! Iese numai la victorii sa se urce pe masina!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.