Alte știri din fotbal
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a luat pulsul Spaniei: „Se pare că nu pot pierde niciun...” » „Messi? Am detectat niște tipare”
0
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
baiat destept. toata lumea stie ca FCSB = Steaua!
Oaida, chitosca, enceanu si alte transferuri bomba pt. A te mentine cea mai constanta echipa din campionat de 4 ani incoace...:))))))
Baiatul vorbeste frumos!Nu am auzit ca Botosani-ul,cu Oaida in teren sa rupa gura targului!Dar patronul,managerul si antrenorul Becali o fi vazut ca Oaida are mare viitor si crede ca va lua jdemilioane din vanzarea acestuia,asa cum a vazut si la alti jucatori!In alta ordine de idei,nu cred ca un jucator roman care joaca ,si o face bine,in strainatate,vine sa joace in Romania! Vezi Stefan Radu!!!
Fcsb e steaua la fel cum Oaidă e Ibrahimovici! Restul e cancan!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu l-am vazut prea mult (parca a dat un gol foarte misto lui dinamo, la un 2-0). in rest...sa confirme, noi ce putem sa zicem. bine ca a vazut cam care e pregatirea fizica si tactica pe afara.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oameni rai, oare asa sa fie romanii?! nu cred, aici comenteaza doar niste pierduti pentru Romania! Frustrare, lipsa de toleranta, invidie si mai ales multa prostie fiindca asta nu doare!
Ba genul asta de jucatori nu au fost adusi de becali. De fapt el doar a semnat . Nici nu l-a vazut jucind vreodata !
Deci esti un ***... succes la sacrificare. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.