Alte știri din fotbal
Se umple Arena?! Câte bilete s-au vândut cu 3 zile înainte de Dinamo - Universitatea Craiova
0
Cristiano Bergodi, înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Nu e decisiv pentru play-off” + Ce a spus de Daniel Pancu
0
Dan Nistor aprinde derby-ul CFR Cluj – U Cluj: „Se vor supăra pe mine cei de acolo, dar...”
0
Pe lângă FCSB, Miodrag Belodedici a scos încă o echipă din lupta pentru titlu: „Ele două sunt favorite”
1
Știri din fotbal internațional
„Împăratul” Adriano a dat verdictul în cazul lui Cristi Chivu: „Sincer? Nu mă așteptam!”
0
Cristi Chivu râvnește la un titular al rivalei Juventus! » Are contractul scadent în vară și este curtat și din MLS
0
Managerul Thomas Frank a luat decizia! Ce se întâmplă cu contracandidatul lui Drăgușin
0
«Formula Chivu» funcționează: „Schimbă atât de mult pentru a câștiga” » Inter este lider la toate statisticile!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
se protejeasza pentru meciuril nationalei cu lituania,un meci mult mai important golllllllllllllllllllllll cel mai bun atac din romania!!!!!!!
ce GOOOOOOOOOOLLLL frumos!!!!!!! MAGICA STEAUA!!!!!!!!!
stanciuuuuuuuuuuuu, ce executieeee, bravo stanciu, te asteapta INTER, dar lasa ca si dinamo il vinde pe rotariu la man utd:))
Dupa meci toti pekinezii vor primii 1 os extra de la Zugrav pt propaganda facuta la meciul Campioanei .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Petre Ţuţea: „Am stat 13 ani în temniţă pentru un popor de idioţi”
pai nu vezi ce usor cade? hai ca m-am lamurit cu tine..
s-a rezolvat!!!! 3-0!
Si o sa-l vedem iar pe hagi cu o declaratie spasita la final, plus pupaturile de rigoare, ca daca ar fi fost alta echipa, cred ca si-ar fi varsat plaminii prin iarba de nervi.
nicusorrrrrrrrrrrrrrrr. ce pasa pintiliiiiiiiiiiii. campioniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii campioniiiiiiiiiiiiiiii....nicusoooooooooooooor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.