Alte știri din fotbal
Elias Charalambous a anunțat când va debuta Joao Paulo
0
Fostul atacant al Craiovei cere o reformă în Bănie după umilința cu Farul: „Prea mulți străini, pe vremea noastră nu jucau nici la juniori!”
0
„Îi vreau pe FCSB în play-off” » Valeriu Iftime surprinde înaintea meciului direct cu „crocodilul”: „Să nu ne bată pe noi, au timp să-și facă punctele”
0
Juri Cisotti a semnat: „Ne-am întâlnit la o cafea”
0
Știri din fotbal internațional
Schimbă echipa?! » Negocieri pentru transferul lui Dorin Rotariu
0
A venit și sancțiunea sportivă pentru Inter » Ce riscă echipa lui Cristi Chivu la următoarea abatere a fanilor!
0
Pep Guardiola, discurs manifest despre conflictele din lume: „Cum puteți apăra asta?”
0
Cristiano Ronaldo, dat dispărut pe stâlpii din Riad » Fanii iau în râs conflictul cu vedeta lui Al Nassr
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Cata dreptate ai , ar trebuii batuti toti fcsb=isti , clone spu******
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
astia nu inteleg ca stanciu avea prim planul si se putea opri oricand si era penalti si mai clar. nu exista penalti mai clar in toata lumea
stai sa vezi duminica viitoare cu, ,or pe teren cu dinamo federatia e preocupata ce le raspunde sumudica celor care il injura dar nu vede fratia mizerabila intre jiji si reje iordanescu urla asta iarna cerind suspendarea stelistilor care nu au fost la lot dar tacand acum si lasand acasa cel mai in forma atacant pe alibec
ba baiatule, dar tu stii ce inseamna a fi obiectiv? despre ce cresteri vorbesti, cand voi practic nu ati jucat nimic? nici nu ati ajuns la poarta, este 2-0 dupa niste faze pe care doar niste orbi ar zice ca sunt goluri corecte...sa vad cat de obiectiv esti tu, atunci cand vei recunoaste ca nu ati jucat nimic ! si aveti cele doua goluri incorecte !
uitati-va la reluari.. cum sa fie penalty? :))))
Bă băieți, lasand penalty-ul si hențul la o parte, voi chiar credeați ca azi împiedica Hagi pe jiji?! Asa macar Hagi s-a scos, nu mai are nimeni nimic ce sa ii reproseze .... Cand eram io mic mai juca Dinamo cu Victoria sau Flacăra Moreni si era cam la fel :-)
penalty clar.Un fault mai clar ca ala nu exista, negrul ii intra cu soldul la stanciu
adi popa avea mainile in buzunar nu mai cautati nod in papura
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Comănescu vă spune ceva,bieți dinamoviști cu spume la gură? :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.