Alte știri din fotbal
CS Dinamo a deschis etapa 4 cu un rezultat-șoc! Alte 7 meciuri astăzi în Liga 2
23
Scandal-monstru după Petrolul - Rapid, zeci de arestări
0
„Badnews” » U Cluj l-a trimis înapoi după doar 8 minute de joc: „Revine pentru a-și continua povestea”
0
MM Stoica a vorbit despre Marius Șumudică înainte de CFR - FCSB: „Decât să stea acasă...”
0
Știri din fotbal internațional
Dennis Man, pe lista fostei câștigătoare de Europa League: „Fotbalist cu ștate vechi în Serie A”
0
Dorința i-a fost îndeplinită: Marian Huja a plecat de la CFR Cluj și a fost prezentat la noua echipă
0
Espanyol - Real Madrid » Toți ochii pe Jose Mourinho la revenirea în La Liga
0
Inter - Monza, la startul în noul sezon din Serie A » Echipe probabile + cote la pariuri
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Normal, doar e ticsit cu 300 de olteni:)))
Atata timp cat partidul impige de la spate aceasta clona totul este posibil!
fcsb-ul gigist e rusinea romaniei numai ei au pierdut cu 5-1 meciul cu sporting lisabona! ha ha ha fcsb rusinea romaniei si a europei! forta dinamo
Frumos ,iti raspunzi de pe un cont pe altul.Nu ai nici o sansa,valeria.Steaua e numai una si e in liga 1.Restul sunt niste facaturi,si o zic eu,o zice Dan Petrescu si zice Ilie Dumitrescu si apopo ,o zice si Uefa. Ps-Ilie Dumitrescu a raspuns aia cand a fost intrebat cu cine tine la meciul Csa regal -afc rapid.Vezi ca si tu esti intr-un bias cognitiv si tu retii numai ce iti convine si scoti din context.Spune-i lui catalynn sa va dea niste texte mai solide,cu *** astea nu convingeti nici un bebelus sa va dea suzeta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
iosife lua-mi-ai pisoiul in brate
A branza de oaie !
Cam slabute sansele.. Nu are liberul arbitru. Nu s-a ridicat si nu se va ridica niciodata deasupra instinctelor.. va fi mereu un prizonier.. :( Dar tu incearca, repeta-i obsesiv adevarul: FC FCSB nu e Steaua Bucuresti, ci doar o balbaita de echipa, croita dupa chipul si asemanarea b(oierului) din Mogosoaia.
si care-i calea cea dreapta? sa ții cu echipa făcuta de niște burtoși in haine kaki, sa mănânce și gura la copii lor ceva, care au cumpărat jucători la kil de la Regal și au tăiat barele la un teren de rugby ca sa aibă unde juca cu satele din liga clonelor? no fa-le tu bocancii la burtoși si talpa gâstii, și da-ne pace sa ne vedem de meciurile noastre di Europa.
Corect . Forza locul SAPTE, bataia de joc a Romaniei.
Va dati seama cum miroase in vagonul ala .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.