Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - CFR Cluj, confruntarea marilor orgolii, în etapa #3 a play-off-ului. Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Mircea Lucescu, în comă la Terapie Intensivă » Ultimele informații de la Spitalul Universitar
75
Florin Prunea a văzut imaginile cu Dan Șucu și avertizează
1
„Depășit total!” » Rusescu nu l-a menajat pentru evoluția din Rapid - U Cluj
1
Știri din fotbal internațional
Alexandru Mitriță, mesaj pe rețelele de socializare la o zi după ce și-a tras adversarul de păr: „Mulțumesc pentru critici”
0
Manchester City a confirmat plecarea căpitanului: „Nu poate fi înlocuit”
0
Marius Corbu, decisiv pentru Ferencvaros » „Dublă” importantă în lupta la titlu din Ungaria
0
Tentativă de destabilizare? Încă un nume de la Bayern pe lista lui Florentino!
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Ruxandra Ivan, profesoară în relații internaționale: Parteneriatul României ...
Libertatea
Vești excelente de pe Autostada Transilvania. Pe câți kilometri am putea ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Ruxandra Ivan, profesoară în relații internaționale: Parteneriatul României ...
Libertatea
Ce strategie are mai nou fcsb, când a văzut ca nu mai bat pe nimeni, ce au zis.... Ai sa destrămam celelalte echipe ,ca sa fim siguri ca luam campionatul. Au ajuns o echipă de tot râsul. Mie mi-ar fi fost sincer,jenă, sa declari ca vrei sa destabilizezi echipele cu care te bați la campionat,doar ca tu ai bani și celelalte nu au cu ce sa-și plătească jurmătorii. Penibili, ăsta au ajuns.
adi pompa si g0lub0vici meritau nota 1. popa cand ia mingea o pierde la prima atingere,e cel mai slab fotbalist din lot. cred ca reghe a pierdut vestiarul,jucatorii sunt tensionati si se cearta intre ei. jiji i-ai banderola amatorului de popa si pune-l pe FLORIN NITA CAPITAN! la urmatorul meci de campionat as vrea sa-i vad pe banca pe popa,moke,bourceanu,golubovici (sau chiar la echipa a 2-a) si sa-i vedem pe copii la treaba , denis man,mihalcea,tudorie,simion,si sa-l vedem si pe jakolis titular pentru ca in momentul de fata e peste adi popa.
Amice, la ce valoare are campionatul romanesc....la citi fotbalisti s-au cumparat in vara si in iarna...Steaua trebuia sa defileze in acest campionat extram de slab....dar Jiji se lauda tot timpul , Reghe e cel mai bun antrenor din toate timpurile, Meme este cel mai bun presedinte de club din toata Romania..dar echipa nu joaca. Explica tu de ce echipa asta, (singura cu posibilitati, singura care cumpara ce fotbalisti vrea din campionatul intern)a ajuns "la greu", cum spui. Gaseste tu niste motive reale , care sa justifice prestatia jenanta a acestei echipe.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fcsb doar participa, nu joaca. aia care si joaca in Europa se mai si califica(vezi Astra, adica aia care tocmai v-au rupt mufa de pupeze). apropo, foarte onorant pentru clubul de puscariasi fcsb sa apeleze la asemenea metode pt a castiga puncte cu orice pret. cand nu mai fura arbitrii pt voi, o dati cu masa verde. adevarul ca asta e hrana favorita a ***, multa "masa verde".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
OK, acum *** la scoala, *** pufuletar!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toti da-ti cu noroi in steaua intradevar nu arata ok dar va arata cu totul alceva din februarie noi vb din fata tv sau din peluza nu este frumos va trebui sa fim alaturi de ei si la rau nu numai cind ne fc fericiti
voi in ultimii 9 ani ati terminat doar intre locurile 4 si 8 si parca o singura data ati prins un loc 3 in 9 editii de campionat si totusi in nesimtirea voastra de *** ofiliti si mari cunoscatori de football discutati tot timpul doar despre altii, mai ales cand ei joaca in cupele europene acolo unde voi lipsiti de un deceniu, bravos nea vasile
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cind un arbitru are o prestatie execrabila-trinteste un meci-este notat cu 7! Ce o fi acest 6 acordat fluierashului de la Astra-Steaua? In orice caz, notele nu reflecta fidel, evolutia jucatorilor:sint date cu subiectivitate. In functie de necesitati, de simpatia...profesorului-specialistului in tumbe-care acorda notele. Nu ma uit niciodata la bufoneria acordarii notelor. Penibil!
Obiectivul CSU Clona Craiova care este? Locul 6 cumva?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.