Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, duel total pentru Supercupa României! Echipele probabile
0
Ședință printre macarale » Prezentare inedită în Superligă! Și mai urmează o surpriză
0
Nuno Campos, înaintea debutului oficial la Dinamo: „Vreau să adresez câteva cuvinte suporterilor noștri”
0
Denis Alibec și-a anunțat obiectivul după victoria cu Dinamo: „De ce nu?”
0
Știri din fotbal internațional
Încă un selecționer de la Mondial este OUT! Federația l-a demis împreună cu tot staff-ul
0
Programul ultimei săptămâni de la Campionatul Mondial » Când se joacă semifinalele și finala
0
Cele mai tari meme-uri după Argentina - Elveția și Norvegia - Anglia, ultimele sferturi de la CM 2026
0
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
0
Lifestyle
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
0
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
2
România, teren fertil pentru afacerile ruşilor. Numărul companiilor a ...
Libertatea
S-a inventat arma care ne apără 100% de drone? Verdictul unui fost șef al ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
impreuna cu un puscarias
Noroc, că au scris-o alții și i-au arătat-o și lui Hagi că dacă o scria el , stătea cinci ani la corectare !!!! PS . Din maximele lui Hagi :„Am mai luat 10 hectare, ieri am aflat.....” !!! Deci tu ai luat , dar nu ai știut că ai luat, ti-a spus cineva !!!???
În afară de zona administrativă, pe care oricine o rezolvă cu bani... oare? Atât e nevoie pentru a administra un business? Asta de la finu’ o știi, doar el se pricepe la mai multe cu fiecare milion făcut.
Respect Gica Hagi!
Bravo Hagi !
despre pregatirea fizica(deficitara la toate echipele din liga1) si nutritie, nimic, nimic?
Doamne fereste! A scris hagi???
noroc cu Gicuța, ar trebui ca marii patroni iubitori de fotbal din țara sa urmeze exemplul lui si sa ajute copilasii aia, sa-i ajute, sa-i scolarizeze, sa-i monitorizeze si extra-sportiv, dintre ei vor evolua cițiva, 3-4 de-i dai la cluburi cu bani oriunde afara iti iei triplu de cit ai investit.
Mazzetarilor, vedeti ca ati mancat un ''e'' cand ati scris titlul cartii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.