Alte știri din fotbal
Nuno Rodrigues, prezentat oficial în Superliga: „Experiență în fotbalul portughez”
1
Mihai Stoica, anunț de ultimă oră la FCSB: „Cred că vine Drăguș”
5
CSA Steaua a anunțat 3 transferuri
2
„Nu am venit să iau doar un salariu” » Leo Grozavu are ambiții mari la Chindia: „Nu vin nici din pădure, nici din vreo altă țară”
0
Știri din fotbal internațional
Toate echipele calificate în faza ligii din Europa League: cum arată urnele » Marius Corbu, GOL în surpriza serii: 4-0 împotriva lui Salah!
0
După Răzvan Lucescu, dezastrul » PAOK, scoasă din Europa de o reprezentantă a „țării-minune”: 4 echipe în grupe
1
Cristi Chivu, după ce a văzut adversarele din Liga Campionilor
0
Se poate și mai rău decât Craiova! După 3-0 în tur, Steaua Roșie Belgrad a fost spulberată și a ratat calificarea
3
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Cum s-a produs dezastrul din Nepal: prăbușirea unui ghețar a declanșat o ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
Te asteptam cu bratele deschise gigi lasa clonnele alea
Nu a fost hotie ci prostie din partea *** . Pai aia sant suporteri in halu ala sai prosteasca cinci baiti :))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gigi stim ca esti caine pana la moarte! Fii sincer! Te maguleste apelativul, ti se face pielea de gaina!! Augh! Augh!!!....
ahaaaa, deci nea gigi bulau a fost "fotbalist" inainte de a fi antrenor principal ? ...hahahahahaha....usor, usor aflam fostele si actualele ocupatii ale fecesebistilor....nea ion palnie merita tot respectul, a pornit de jos, a fost conducator de atelaj in romania , iar acum e patron de risca in NY :) ...el primeste comanda, el o executa..:)
Cu alta ocazie a zis ca"vreo 6 luni",dar nu conteaza, a primit injectia cu "caine pana la moarte"!Si George Copos a fost dinamovist!Cum il invingi pe Dinamo?Cu dinamovisti!Cica i-a propus lui cineva sa preia Dinamo!Poate Anamaria,alta care se da dinamovista!Fereste-ne Doamne de dinamovisti, ca de dusmani ne apara... Negoita!Zicatoare dinamovista, absurda-in partea finala!
Acum 40 de ani zona arata ca si acum, nu era nici o pasune pe acolo.
Cu riscul de a fi bannat : Becali confundă ceva : acum 40 de ani el păzea turma pe lângă stadionul Dinamo. Când ăia dădeau sănătos în minge, mai sărea balonul dincolo de împrejmuire, iar el dădea mingile înapoi, de pe tăpșan. Ăla nu era antrenament ! În rest, e clar, uitați-vă ce poziție a corpului are atunci când vrea să lovească mingea, nu are știința mișcării, nu are reflexul de fotbalist în el , este o poziție rigidă, de carton.
Bai al cu Scoala ai pus si anii de la Casa de Corectie stiu CA efectiv ai star MAI mult PE acolo si prin Canale la Gara de Nord iar fan Fcs-ist ai devenit cand cersai la Cimitirul Ghencea manga stadion. VEZI DE CE PROVERBUL ROMANESC ARE RADACINI IN REALITATE SI SPUNE CA CINE SE ASEAMANA SE ADUNA ADICA TU JIJI SI RESTUL ...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E domn profesor jalabert:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.