Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu putin timp in urma acestei chermeze dinamoviste , Steaua juca semifinalele cupei UEFA fiind la doar cateva secunde de finala cu FC Sevilla...Intr-adevar cantecul spunea adevarul la acea vreme: "Steaua e numai una " !
D’ale lui Boroi, precum și hotărârea cu de la sine putere de a permite ciobanului sa folosesca bradul Steaua gratuit la încă un meci sau doua îl EL in acel sezon. Însă nici măcar Boroi nu a vrut sa riște pușcăria, îl iubim pe ne-a jjijji, îl respectam, dar “acolo” se duce singur :-))) Mult a fost, puțin a rămas, cu Talpan comandant tot acest circ ieftin va lua sfârșit imediat și definitiv. Interimarul Cârlan s-a făcut mic, mic de tot, Neagoe nu mai zic, Roosters deja i-au cerut interzicearea gsp in Ghencea dacă într-adevăr au mințit și inventat interviul in care Neagoe dădea vina pe suporterii ca Steaua a jucat fără galerie ultimile 2 meciuri acasă.
Păi, poate ar trebui să faci ceva dacă nu mai reții exact. Tre` să fie vreo pilulă, vreun hap. Până atunci, ia de-aici: http://s2.ziareromania.ro/?mmid=b60261bcbc7f0f366d Cum îi zice stadionului pe care e tabela asta electronică? O fi Trivale? Poate reții tu exact acum...
Steaua e numai una. Fcsb. Forta!
Io citesc pe CISul prezentat de cioban tuturor așa: 21.02.2003! Unde vezi tu (linkul mai jos) ca scrie 1947!? Și pana la urma ai aflat câte secții sportive a avut clubul Armatei in 1947!? Știi data la care a devenit Steaua!? :-))) Ce secție a adus clubului primul titlu de campion național? :-)))) ..............https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/talpan-a-pierdut-procesul-cu-becali-cati-bani-trebuie-sa-dea-csa-steaua-catre-fcsb-522709.html
Asta e imaginea perfecta a fotbalului romanesc bautra-tigari-mangleala
Nu mai retin exact dacă Trivale sau Nicolae Dobrin, scuze! :-))))
Da, și poate-mi spui pe ce stadion juca... Că doar erau gazde, nu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.