Alte știri din fotbal
Mobilizare generală » Fanii echipei care speră la play-off au pus mâna pe lopeți și au deszăpezit terenul
0
Adrian Porumboiu analizează lupta la vârful Superligii: „Cel mai bun antrenor!” + Ironii pentru FCSB și CFR Cluj: „Ca Ceaușescu”
0
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă! „Lupii” vor să-și împace suporterii, „marinarii” încă speră la play-off » Echipe de start
0
Emil Săndoi laudă inovația lui Filipe Coelho cu FC Botoșani: „Nu știu dacă Dinamo poate ține ritmul cu Universitatea Craiova”
0
Știri din fotbal internațional
Antonio Sefer a revenit cu gol după 4 luni: „Durere, frustrare și întrebări”
0
Scandal cu vedeta Borussiei Dortmund » Contre între cluburi și pe rețelele de socializare!
0
AS Roma - AC Milan, meciul zilei în Italia » Se pot apropia de echipa lui Cristi Chivu
0
Arsenal - Manchester United » Duel puternic în runda 23 din Premier League
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
2
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
din pacate sibiul e deja in B, chiar daca nu matematic, nu le pasa de numei de la sibiu de echipa, e o echipa nesustinuta, a nimanui, si nu ai cum sa te lupti cu greul cand tu nu ai nici un sprijin, e ca si cum ai lupta cu morile de vant....in zadar. asa si cu sibiul :| imi pare rau de ei :(
V-a frecat grija de Petrolul pe care ati vazut-o in B cu stadion cu tot si hooooop sarmaua...poftiti in inexistenta!
vointa nu cade in "B" ci se desfiinteaza!era apropae desfiintata si inainte de baraj asa ca de aici incolo poftiti la teatru :) ca fotbal nu o sa mai fie la sibiu
de acord cu tine.Si eu cred ca Vointa a fost cea mai curata echipa in actualul sezon,alaturi de Gaz Metan Medias.Din pacate,pica doar cei care n-au "spate"
Imi pare rau de Vointa, sunt probabil cea mai frumoasa si curata echipa din Liga 1, pacat ca pica cine nu merita.
sper sa i-a titlul chiajna:)))
acum se vede mai bine blatul de la cfr brasov????????????? astia ar bate cfr oricand dar lucreaza muresean
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.