Alte știri din fotbal
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Dobre explică gestul obscen din Petrolul - Rapid: „Mi-a plăcut enorm”
4
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
0
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
A fost un blat ordinar. sumudica era vesel si bine dispus, s-a vazut ca era pregatit sa piarda meciul
Iar tu du-te la scoala!
Un blat din avion,tu n ai vazut ca Sumudica radea pe banca desi dinamo avea 1-0 ,a spus o clar va face tot ce tine de el sa nu ia Steaua campionatul cu viitorul a stat capra cu voi la fel.nu a jucat nimic Astra azi,nimic ,Budescu sa traga din careu asa :)) si daca ma uit la ultimul gol ,cei doi dinamovisti l au lasat intentionat pe cel de lA AStra sa dea gol ca sa nu para chiar asa pe fata.o mizerie de meci.
Chiar nu are rost sa-i bagam in seama pe *** aia. Dar prostia lor e comica si mai radem si noi... :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai doar finalul a fost de vazut. Primele 85 de minute au fost "de incalzire" :)
Iesim in piata cu totii sa sarbatorim si sa-i strigam numele domnului Negoita ??? LOCUL 3, cainilor, FABULOS !!!!
adevarul doare. bah,fara borcea si badea,voi acuma sarbatoreati 25 de ani de la ultimul titlu si nu 10. de aia ma surprinde,cand vad ca ii injurati. fara ei,voi astazi nu mai existati. asa,trebuie sa mai asteptam ceva timp pana va desfiintati. dar lui kovesi i s-a pus pata pe psd-istul negoitza. asa ca urmeaza desfiintarea. dupa cum a spus si frf ,insolventa,inseamna direct retrogradarea,cum trebuia sa fie dintotdeauna in Romania.
Ti-ai facut contul asta degeaba, tot PROST ai ramas, Cfr fiind in insolventa, toate celelalte echipe din play-off vor juca in Europa! Acum fuguta la nani, ai invatat si astazi ceva !
stai un pic ca Dielna e la primul meci bun. Puljici juca imperial meci de meci. Daca face si restul partidelor pana la final in acest regim atunci iti voi da dreptate. Si Nistor mai nimereste cate un meci bun o data pe luna dar per total e slab rau. Si sunt mai multi care se inscriu in aceasta ecuatie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.