Alte știri din fotbal
Basarab Panduru a văzut primele două meciuri ale lui Gică Hagi și a intervenit: „Pe moment ne ajută, dar...”
0
Momentul care nu a fost prins pe imaginile TV, după România - Țara Galilor, direct pe gazon: l-au luat pe sus în văzul a 23.000 de oameni
0
Gică Hagi își forțează jucătorul să schimbe urgent echipa de club: „Să găsească un antrenor care să îl iubească”
0
Gică Hagi a recunoscut ce a făcut în vestiar înainte de România - Țara Galilor: „Vă dezvălui ce le-am scris pe tablă”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Încă o nuntă la FCSB » Imagini din Bolintin Vale: „Un singur nume, o singură poveste”
2
Pleacă să se căsătorească a doua zi după România - Țara Galilor. „Îl bag doar o repriză”
1
Ultima „fiță” la Roland Garros: tot mai mulți tenismeni sunt însoțiți de animale de companie
2
Starul lui Arsenal și-a lansat film documentar » Partenera a atras toate privirile
1
Un medic rezident de la Spitalul Floreasca a fost găsit mort în baie. 46 de ...
Libertatea
Haos în lanțul de comandă. Cine răspunde pentru securitatea Portului ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Shingo Suzuki, profesorul care a introdus predarea limbii române la ...
Libertatea
9200 ron factura deplasarii pana la zimnicea .... iar jucatorii sunt neplatiti (IN ACTE) ... de 1 an......halal club aceasta mizerabila echipa korsikana
Ba mai era Manga din Turcia ... chiar smechera melodia aia Manga - We could be the same Dar a castigat castrata aia din Germania , in nu stiu ce an
Regatul Batav are o sansa deoarece Ilse de Lange este cunoscuta pe plan international..:)
Bah termina dreq cu sechelele astea, Steaua este Zcampioana de 30 de minute si tu te aberezi cu presupuse blaturi ale lui dinamo! Nu esti sanatos la dap? Bucura-te omule, ca e timpul pentru asta! Bai raducioiule, tu nu ai altceva mai bun de facu? Nu-ti mai bate capul, bucura-te si tu cu noi:)))
La Cluj e Iancu pe statuie si va da la toti frustrati la MU0IE ! ... SUIE STEAUA PE STATUIE SI VA DA LA TOTI LA MU0IE ... ALEEE ALEEE ALEEE OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !
Dar Vama de ce e asa de negru?
Botizan Cristian Daniel ai mare nevoie de sanatate!
:))))))
cea mai tare e asta !!!
Eurovision ? =)))) Cine compune Horia Moculescu ? :)) In afara de Loreen de acum 3 ani eu nu retin nici o melodie de 10 ani incoace :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.