Alte știri din fotbal
România joacă următorul meci de acasă fără spectatori
0
Rusescu a spus ce decizie ar trebui să ia Florinel Coman în această vară: „Nu renunța!”
0
Ce urmează pentru naționala României după amicalele din iunie » „Infernul” începe în septembrie
0
Basarab Panduru a văzut primele două meciuri ale lui Gică Hagi și a intervenit: „Pe moment ne ajută, dar...”
0
Știri din fotbal internațional
Realizatoarea TV a fost cucerită de Guardiola. Mesaj public: „Te iubesc, Pep”
0
Legenda Italiei atestă valoarea lui Cristi Chivu: „Se descurcase bine și la Parma, dar la Inter...”
0
Golgheterul lui Cristi Chivu capacitează Argentina în lipsa lui Messi
0
Endrick dă peste cap planurile lui Carlo Ancelotti
0
Lifestyle
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
7
Încă o nuntă la FCSB » Imagini din Bolintin Vale: „Un singur nume, o singură poveste”
3
Pleacă să se căsătorească a doua zi după România - Țara Galilor. „Îl bag doar o repriză”
1
Ultima „fiță” la Roland Garros: tot mai mulți tenismeni sunt însoțiți de animale de companie
3
Aproape 40 de români, arestați în Canada pentru furturi și alte ...
Libertatea
Șantierul Autostrăzii Transilvania după 22 de ani. Viaductele de care ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Un medic rezident de la Spitalul Floreasca a fost găsit mort în baie. 46 de ...
Libertatea
la mata zoofiluleComentariul tău...
Aia are paula si e din austria:) avea niste unghii:)) Sca.rbos rau transsexualul, mi-a venit sa borasc.
e sarbatoare la cluj: steaua a cistigat campionatul!!!!!!!!!!!!!
Steaua si-a gasit un foarte bun fundas dreapta:VARELA! Are de departe-Steaua- cei mai buni fundasi laterali din Romania! Si doi fundasi centrali excelenti. Puternica in toate compartimentele. Dar si U Cluj s-a dovedit a fi o echipa bunicica. Este loc pt U Cluj in prima liga. Felicitari CAMPIOANEI! Ii doresc un parcurs cit mai lung in CL!
Bag seama ca Romania are sanse si la primele locuri. :)))) Acum pe bune, ii trateaza danezii ca pe viitorii castigatori! O fi mai slaba editia, dar o victorie e o victorie. :)
esti credul, habar nu ai dupa conturi injura Steaua, abandonatul de familie Botizan Cristian Daniel.
pai vezi, e o chestie de nuanta. spune le si colegilor tai stelisti cum sta treaba. toti, dar absolut toti avem bube in cap, mi se pare absolut hilar ca stelistii sa acuze dinamovistii ca au furat mai mult ca ei :))
BOTizane, mai usor prietene.
trebuie sa fii naiv tare sa crezi ca meciul de la vaslui a fost blat :) daca imi aduc bine aminte, vaslui abia s-a salvat de la retrogradare...trebuie sa fii echipa buna tare sa bati pe cineva care terminase pe locul 12 sau 13 daca imi aduc bine aminte si n-are rost sa pomenesc si eu de echipele u cluj si ceahlaul, care sunt ca si dinamo 2 in liga 1....sper sa retrogradeze ambele
irlanda era aia cu barba?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.