Alte știri din fotbal
U Cluj - Dinamo, în ultima etapă din play-off » Gol anulat în minutul 17
5
Și-a anunțat retragerea din fotbal imediat după turul barajului Chindia - Farul
0
Denis Alibec s-a enervat: „Nu mai înțeleg ce se întâmplă la clubul ăsta”
0
Antrenorul Chindiei, după remiza cu Farul: „Nu vreau să se înțeleagă greșit”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei » Echipele de start + cote
0
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Ba pe Victor Ponta pentru ca e bucurestean oltean vrea sa il bage ardeleanca *** Kovesi la bulau . A incercat si cealalta ardeleanca Bica sa faca la fel dar prima ardeleanca a devenit geloasa si a pedepsit-o. Oricum ardeleanca si-a adus la conducerea tzarii 3 ardeleni deocamdata . Werner. Ciolosz si Dancu pentru ca era nevoie si de un roman .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adresa completă este: sat Răcăciuni, com. Broșteni, jud. Bacău.
stiam eu ce stiam, oricum campionatu ala ne-a fost furat de sub nas, pacat, in anu ala sigur intram in Champions League, mai ales dupa ce ratasem anu trecut cu lazio intrarea si trebuia sa rasplateasca atitudinea acceia !!! iar in anu cu ci0bi, pai atunci au facut toti front comun sa-l dea jos dupa ce un tur am fost pe locu 1, a intrat pisica in ei si l-au deportat, au facut atunci toti protest in functie cu danciu,catalin munteanu,pulhac,alexe si cine mai se regasea prin lotu ala de ciuperci otravite, oricum, aia a insemnat ratarea lor ca fotbalisti !!!
Nu l-am văzut dar am înțeles că e cotat slăbuț pe IMDB (5,8/10).
??? gymd,pai in meciurile directe Steaua-rednic,conducem detasat. doar cu blaturile de la *** a fost rednic mai bun. de ce sa plece rednic? pentru ca in 15 ani a schimbat 18 echipe. sansele ca rednic sa mai ramana,dupa iunie 2016 la *** sunt aproape zero. sunteti in grafic pentru ce? pentru dinamo aka rusinea romaniei? da.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Maica, ce zice ghiocul, Maricel are sanse sa iasa primar in Racaciuni judetul Bacau ? :))))
N.B means noughty boy, bă! :))
31 de etape am fost pe primu loc ..meciul de la urziceni cu arbitru spaniol se zice la radio erevan ca ar fi venit prin filiera gica popescu ...golul dat de danciu si anulat de gelatu spaniol pe motiv de fault inatac dar in preajma lui danciu nu era pe un diametru de 3-4 m nici un jucator dela urzicenii era marius nicolae ...datoria lui bucsaru catre condei si verii lui a fost platita di banii veniti din partciparea din ucl plus 6-7 jucatori dati gratis lui george ... am mai fost pe locul 1 cu ciobi 21 etape si dupa la adus a venit bonetti si a luat cupoa si super cupa romaniei in acel an 2012
L-AM VAZUT, TI-L RECOMAND CU PLACERE !!!
Sper sa nu mai fiti asa bucurosi! :))) Hai ca acum chiar am iesit! S-a incarcat filmul! NB!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.