Alte știri din fotbal
Noul sponsor a apărut în premieră pe echipament, la FCSB - CFR Cluj
0
Rareș Pop a elucidat misterul » De ce a refuzat lupta la play-off cu UTA pentru a semna cu Petrolul
0
Echipe de start la FCSB - CFR Cluj, derby-ul ultimei speranțe la play-off: două debuturi oficiale! Ultimele vești de la Arena Națională
8
Eugen Neagoe, despre demiterea de la Petrolul: „Noi să fim sănătoși!”
3
Știri din fotbal internațional
Juventus - Napoli, meci tare în etapa #22 din Serie A
0
Meci de infarct pentru Genoa lui Dan Șucu! Deznodământul a venit în prelungiri
0
După 21 de ani! Aston Villa a rupt blestemul pe „St. James' Park” și continuă aventura la titlu!
0
Arsenal - Manchester United, derby-ul etapei 23 din Premier League » Deschidere de scor în minutul 29
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Cred ca cei 400 de suporteri au pus o presiune enorma pe Ilie Stan,pai dintr-o echipa care joaca an de an in CL sa ajungi sa te bati la retrogradare,e si normal! Bravo Gazu'! Fara tarani in prima liga!
DIRECT in B ! Mult succes
Da astea au suporteri?
borcica a plecat si odata cu el........moti.
Asa eee,tot spune Stan pe la tv ca are merite in parcursul steleii,cu stagiul lui montan.acum se vede valoarea.reghe a facut treaba si la steaua si la concordia,in timp ce stan a cistigat citeva meciuri la steaua si pe chiajna o baga in b.
Credeam ca e blestemul lui 3-1 de 3 meciuri incoace cu dinamo, stii tu!
Branestiul si Urziceniul va asteapta cu drag sa intrati in topul echipelor care "au fost candva..." Succes, asta-i blestemul acelui 0-6, stiti voi!
Si cine striga demisia :)))) Erau un grup de copii de 10 ani cred ..... se si auzea la TV plus au aratat si imagini in timpul transmisiei
locul "gansacului sasait" este sub coada oii, alaturi de lutu.
Asta-i pt cei care ziceau ca e in mare masura meritul lui Stan , performanta Stelei din acest sezon..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.