FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO

VIDEO Primii în România! Imagini-spectacol: dinamoviștii în frunte cu Mutu au acceptat provocarea virală a momentului în lume!

Articol de GSP - Publicat miercuri, 16 noiembrie 2016 12:42

Dinamoviștii au apelat la o metodă la modă pentru a-și promova noul fan shop, care va fi deschis joi dimineață chiar în incinta hotelului RIN, care îi aparține lui Ionuț Negoiță. 

" Mannequin Challenge" este tehnica la care au apelat "câinii". Este vorba despre provocarea care a devenit virală în lume, în care "actorii" rămân "înghețați" ca niște manechine într-o filmare de câteva zeci de secunde.

Adi Mutu, Florentin Petre, Ionel Dănciulescu și Florin Bratu sunt "manechinele" din videoclipul dinamovist. 

Citește și:
Remarcatul lui Prunea în Corvinul - Dinamo: „E de mare viitor!”
Superliga
Remarcatul lui Prunea în Corvinul - Dinamo: „E de mare viitor!”
Fiorentina - Frosinone » Bîrligea a debutat în Serie A, într-un meci de coșmar pentru Drăgușin! Rezultat neverosimil
Stranieri
Fiorentina - Frosinone » Bîrligea a debutat în Serie A, într-un meci de coșmar pentru Drăgușin! Rezultat neverosimil
Cele mai ciudate stadioane din lume » Recunoști vreunul?
Campionate
Cele mai ciudate stadioane din lume » Recunoști vreunul?
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
Campionate
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
Încă o revoluție la Horse, companie cu fabrică în România: primul motor axial pe un range-extender
Profit.ro
Încă o revoluție la Horse, companie cu fabrică în România: primul motor axial pe un range-extender
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

„Asta e lipsă de curaj!” » Decizia luată de Mihai Rotaru în cazul lui Filipe Coelho și primul nume mare care „bântuie” banca Craiovei

Milioane de oameni au văzut imaginile live și nu au crezut că sunt reale » Cât de aproape au trecut două avioane de un stadion plin


Comentarii (21)
unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  16 Noiembrie 2016, 20:49
Postat de dincolodenori pe 16 Noiembrie 2016, 14:37

Doar Dinamo Bucuresti ,Mannequin Challenge.

Asa este. FC Dinamo devine pe zi ce trece un club tot mai modern.

iacobeusebiu
iacobeusebiu  •  16 Noiembrie 2016, 15:51

mutulica : ''dar,halatul, cat e halatul !"....ce se mai ia prostia frate !!!!

nope
nope  •  16 Noiembrie 2016, 15:19
Postat de arsenie_b pe 16 Noiembrie 2016, 14:09

E bine ca si oamenii saraci ca voi mai au bucurii, chiar si marunte. Nu imi placea sa va vad mereu tristi. Rivalitatea nu trebuie sa excluda omenia

Vou stiti mai bine decat oricine cum e cum sa te bucuri la lucruri mici . Doar voi va laudati ca sunteti in europa league chiar daca sunteti ultimii in grupa si v a umilit o echipa din liga a doua elvetiana dominandu-va la voi acasa.

Vezi toate comentariile (21)
Comentează