Alte știri din fotbal
Marcator cu Dinamo, Carlos Mora a dezvăluit ce le-a spus colegilor chiar înainte de penalty-uri
0
Țicleanu a ținut să-l laude pe dinamovist: „Mi-a plăcut, bravo!”
0
Mihai Rotaru a coborât la vestiare după victoria cu Dinamo: „Asta a spus”
1
Kennedy Boateng a vorbit despre viitorul lui, după eliminarea din Cupă: „Am oferte multe”
0
Știri din fotbal internațional
Rodri trage un nou semnal de alarmă: „Ori ne oprim, ori nu ajung la 32 de ani!”
0
E oficial: a fost instalat și va conduce naționala la Cupa Mondială
0
Fabio Capello numește „singurul pericol real” pentru Cristi Chivu și Inter, aflați în cursa pentru event
0
Moment șocant cu fostul președinte al clubului la ieșirea din tribunal!
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Tudor Gheorghe a leșinat în camera hotelului Moldova din Iași, s-a lovit la ...
Libertatea
Bancherul putred de bogat care a devenit arhitectul Europei moderne. Era un ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Petrom a rămas fără motorină în unele benzinării, în urma prețurilor mai ...
Libertatea
Sunt Dinamovist,dar vreau sa castige Rapid! Nu imi doresc Rapid in B,ar fi o nedreptate pentru aceasta echipa care totusi arata ca merita sa fie in Liga 1.
ooooo, Rapiduletul i-a provocat valahului(si celor ca el) o noua depresie! bravoo, felicitari!
Bine,satenii nu au o cultura prea mare dar nici nu e frumos sa fie jigniti. Cei de la oras ar muri de foame daca nu ar fi ei ! Fiecare are rostul lui !
felicitari. inca 7 p si scapati sigur. 7 din 9 posibile. daca dinamo bate mediasul, mai aveti nevoie de 7 p. pot fi de ajuns si mai putine, daca medias mai face un egal si pierde cu dinamo.
Gogutule, intamplarea face ca eu sa n-am nevoie de google translate, ca tine. De asemenea, e o realitate indiscutabila ca daca te duci intr-un sat parlit din fundul tarii, intri in carciuma unde populatia locala isi bea mintile si intrebi persoanele care sprijina paharele in momentul ala cu ce echipa tin, vei primi practic un singur raspuns:Steaua
Cred ca am fost primul care am prevazut ca rapid nu retrogradeaza. Am zis imediat cum am aflat ca Vama se duce la ei. Ulterior, n-a mai semnat, dar a apucat sa aduca niste fotbalisti buni fara de care nu aveau nicio sansa. N-am nicio indoiala ca se salveaza, Craiova imparte puncte de cand a aflat ca nu poate juca in cupele europene, Pandurii va fi salvata la ora meciului deci va trata meciul cu lejeritate, doar cu cfr ce e un pic mai greu. Probabil ca 2 victorii si un egal. Lotul e prea valoros ca sa cada si as zice ca nici nu merita dupa un asemenea retur bun. Majoritatea dintre tristii care stau toata ziua pe-aici, pe gsp, si delireaza non-stop (nu cred ca au vazut stadionul din Giulesti in viata lor, apropo) ar merita asta, dar nu si echipa. Echipa buna, fani complexati, distrusi pe viata (nu toti, cei mai multi insa care sunt aici pe gsp).
Am mai spus si cu alte ocazii ca stelistul obisnuit e un ins fara succese personale si care cauta macar in acest plan al echipei favorite niste succese facile, obtinute en fanfare contra unor adversari de carton. Pentru ei idealul ar fi o liga 1 cu Chiajna, Voluntari, Sageata, Viitorul samd, in care singura echipa cu public sa fie F.C. Saivanul Becali, prescurtat FC S B.
da eu sunt.Daca nu pup in fund Rapidul , cum o fac restul de pe aici sunt valahul.Ce ati facut voi sa meritati asa prestigioase aprecieri din partea mea.Credeti ca nu am vazut cum v-ati dat la o parte in 2008 cu Cfr si anul asta cu ASA.Cu ce sunteti mai curati decat Brasov, Medias, Chiajna, U Cluj ca sa tin cu voi?Hai sictir ,,curatiilor'', fecioare neprihanite....
Dinamo ii poate retrograda pe Rapid si sa le ia gratis cei mai buni jucatori Sapunaru,Niculae,Buchta iar restul sa se uneasca cu cei de la Berceni si sa faca Rapid Berceni
cel mai mult mi-a placut Dinamo-Rapid de anul asta.Toti dinamovistii tineau pumnii stransi Rapidului sa castige si astia s-au batut singuri.A fost superb
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.