Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
mie mi-a placut cum a jucat CFR-ul, au avut putin ghinion.
Tare :D
Data viitoare scrie te rog ceva la subiec t ,ca altfel s-ar putea sa te intreb si eu cine e invitat diseara pe otv si tu...SA STII sa-mi raspunzi. GIVE ME 5:))..desi corect era sa fiti agentii 007 da ii bine si-asa.Du-te la nani
I-auzi una noua : Rapidu nostruuu, vezi si tu mai ungureeee Ia daaaat cinci lu CFReeee Rapiduuu nostruuu, il iubim si il stimam La aaanu tot cinci va daaam PS: Acu vorbiti de religie pe GSP? Mai vere ma =))
vezi ba ca si greco-catoicii sarbatoresc pastele duminica viitoare
din fericire eu sunt catolic deci nu ma deranjeaza!:)))
londra u cluj? nickul sune totul.,tu nu trebuie sa adaugi nimic!
Ce pretenție poți sa ai de la mizeria sintetica Bozgoreasa ?
nu e posibil ca arbitrii sa impinga o echipa sa castige campionatul cand se prezinta ca la divizia c!daca ajungeti in ch league ce o sa faceti?cred ca cel mai bun lucru- nu va prezentati
No buna dimineata traseistule:)..iar v-ati dat in stamba voi, suporterii pseudo elitistii aseara ..da chiar asa sa-ti injuri favoritii 90 de minute meci de meci:))....dupa fiecare gol mai plecau cate 1 mie acas!..si uite asa ai ramas numai tu albu rapidistu:))...la voi tre sa fie 2-0 la pauza ca sa dati si voi drumu la voci..pardon voci:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.