FOTBAL  »  Superliga  »  OŢELUL - DINAMO 1-2

VIDEO şi FOTO » Dinamo a primit un penalty contestat de la Teo Crăciunescu! Cum ţi se pare intervenţia lui Brăneţ asupra lui Lazăr?

Articol de GSP - Publicat duminica, 29 septembrie 2013 00:00 / Actualizat duminica, 29 septembrie 2013 23:23

Dinamo a primit un penalty contestat aprig de gazde în minutul 64, la intervenţia lui Brăneţ asupra lui Lazăr. Fotbalistul dinamovist apucase să tragă, mingea se ducea pe lîngă poartă, iar Brăneţ "l-a luat cu fulgi cu tot", în careu.

VEZI AICI VIDEO CU FAZA!

Arbitrul Teo Crăciunescu a arătat punctul cu var şi i-a acordat galben lui Brăneţ. Portarul gazdelor a protesta şi a fost eliminat, primind roşu direct.

Lovitura de la 11 metri a fost executată abia în minutul 68 de Grigore, care a marcat golul egalizator. După două minute, Rotariu a marcat golul de 2-1.

Mihai Neșu, adevărul despre divorț: „Vreau să știe lumea” » S-a spus că soția l-a părăsit în urma accidentului

L-a rugat să nu joace, fiindcă are o presimțire rea, dar el a marcat în poarta Romei! Așa că a schimbat abordarea: „Hai să mai facem copii”