Alte știri din fotbal
Dinamo și-a prezentat noul fundaș: „Bine ai venit, Martin!”
2
Fostul jucător de la FCSB și Dinamo, prezentat oficial în Liga 3
0
FC Argeș a pus ochii pe unul dintre cei mai apreciați străini din Superliga
0
Moment halucinant la conferința lui Gigi Becali! A pălmuit un jurnalist: „Șterge facebookul!”
13
Știri din fotbal internațional
Starul de 19 ani al Spaniei visează la o finală de Mondial împotriva lui Messi: „Știu că putem învinge”
0
Mariko Daouda speră la o mare surpriză la Campionatul Mondial: „Ca Maroc în 2022!”
0
Seattle vrea ca Egipt - Iran să fie „Pride Match”, Federațiile se opun vehement: „FIFA să ia măsuri!”
0
Jed Spence dă vina pe religie pentru gestul controversat de la Cupa Mondială
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
4
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
Prietene, Magheru e asta e precum fotbalul romanesc: fara inteligenta si clone multiple :))
Eu cind am renuntat la dinamo dupa 40 de ani stiu de ce am facut-o . Dinamo a fost un club mare de fotbal numai in perioada comunista cind a fost sprijinit de generalii de la M.I si devenise o fortza si in europa . Dupa 90 a fost la un pas sa fie dus la topit de catre revolutionari . Apoi isi mai revenise un pic cu borcea si buteliile lui dar si de fratii becali care le aduceau jucatori de valoare . Dupa ? Nimic . Zero barat . Deamgogie cu amigol et co . Hei rup hei rup hei rup ! Bine ca v-au scos insolbventii astia fotbalul din cap defenitiv si irevocabil . Daca era steaua macar o repriza ii baga in careul propriu . Voi nici un sfert de ora nu ati fost capabili sa faceti asta !
Era usor sa tii cu Dinamo cand erai 'mneata tanar, nu? Apropo de demagogie.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai Dinamo! Un meci în care să arătați că locul vostru este acolo, sus!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate nu te mai implici în nimic , că oricum bați câmpii ! Rămâi cu tablourile tale pastelate din memorie peste care a bătut ploaia și a amestecat culorile !
Bai Cateilor acum nu mai latrati la arbitri?? Ce penalty e ala, sa nu va mai aud ca latrati ANDONE NU MAI FACI SPUME,cand te ajuta arbitrii??
Mai ai sa ne spui ca ai inceput sa te scapi in pampers ca sa avem tabloul complet.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.