Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
0
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
0
Știri din fotbal internațional
Transformare fizică incredibilă a fostului campion al Angliei! » „S-a retras în munți și s-a dedicat religiei”
0
„Dame un grrrrr” » Atletico Madrid a râs de Barcelona printr-un clip viral postat pe contul oficial
1
Coșmarul Barcelonei contraatacă: „Nebunie să acuzi un jaf. Parcă n-ar fi primit 8 penalty-uri!”
3
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Glenn Corn, fost oficial CIA și profesor la Institutul de Politică ...
Libertatea
Ti-as da o replica pertinenta, bazata pe cifre si argumente irevocabile, dar au facut-o deja altii si oricum nu pari capabil s-o pricepi, asa ca voi posta doar adevarul esential care face aceasta discutie superflua: esti prost.
Asa-i ca te bate nevasta? Dar nu-i nimic dezonorant, ai avut nevoie doar de 54 de zile de spitalizare, altii o patesc mult mai rau:))
Daca am fi castigat-o eram aproape de locul 35 probabil! :))
Fotbalul ar trebui reechilibrat, adica maxim 5 jucatori straini titulari. Altfel, prin absurd eu Abramovic Glorie, aduc nu stiu cati etoo in Bulgaria sa zicem (ca sa fie UE) si castig Liga Campionilor fara nici un jucator autohton.
slabuta gluma...
Degeaba, cand spui sus si tare ca o sa castigi o grupa cu Chelsea, Schalke si Basel, nu esti de locul 54:))
Joaca Realul zici ca e Dinamo Si Marcelo zici ca-i Steliano (filip) :)))))
Te inseșli amarnic,performantele ramaneau scrise in istorie, pai ce daca cei de la Notingham Forest nu mai sunt, au disparut si performantele lor?Nu performantele raman scrise in istorie, a disparut daor echipa.
A bagat picioru' mult sub minge! Daca era pe dreptu' n-o ierta!
noroc ca benzema un le are...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.