Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
NU,NU, NU ma faci sa rad :))) vrei sa spun adevarul gol golut ?!; DACA DESFINTA STEAUA si DINAMO automat disparea si performantele din europa inclusiv castigarea CUPEI CAPIONILOR de catre steaua, altfel sa luat decizia in 1990 de a nu desfinta ACESTE DOUA ECHIPE CONSTRUITE DE COMUNISTI ...ce ...bip...sunt mai tanar ca tine si stiu mai multe ?!. informeazate si ai sa vezi ca asa e ...SUNT TOBA DE FOTBAL ....la 9 ani cumparam ziarul SPORTUL ROMANESC si il citeam pe cand alti se jucau cu tubermanele prin cartier ! :)))...si am 30 de ani meciuri vizionate LIFE pe stadioane ( 80% pe FARUL )
Nu e nici excelent insa nici rau, daca te gandesti ca sunt cate 5-6 echipe din cele 5-6 campionate puternice, fa si tu o socoteala simpla.
Steaua merita sa fie respectata la maxim, e una din cele mai bune cluburi din Estul Europei! Chiar daca altele din Rusia si Ucraina, cheltuiesc bani negri.
pari surprinzator de rupt de realitate! fotbalul a devenit, in ultimii 20 de ani mai ales, o afacere importanta, in care se investesc si se cistiga bani. la "mesele bogatilor". romania nu a fost si nici nu va fi vreodata prezenta la aceste mese.
Pai esti pe 54 cu un buget cu care ar trebui sa fii pe 300 probabil! Cam asta e ideea...
Fotbalul de club din Olanda nu mai reprezinta nimic, desi Olanda este mai serios dezvoltata decat Romania. Iar cu Germania n-o sa te compari decat cand vei avea populatia ei cel putin pe jumatate si forta financiara de primele 8 din Europa! Asta cu organizare serioasa. Pentru ca nemtii raman niste carnati, ei de fapt nu sunt sportivi foarte buni (vorbind strict sporturile de echipa exceptand fotbalul). Vorbind strict de fotbal, daca as avea banii lui Abrahimovic as fi in stare sa ma bat cu Germania in 10 ani, sa formez 10 tineri de valoare pentru nationala Romaniei si rezerve destule de bune!
ala e un hater nenorocit..el compara nr tarilor din europa cu nr cluburilor de fotbal...desigur ca locul 54 in lume nu e onorabil dar locul 54 in europa la cluburi de fotbal e onorabil tinand cont de cate tari in europa sunt in fata noastra in materie de fotbal si care participa cu cel putin 6 echipe in cupele europene....vorba ta mare lucru ca stie sa porneasca calculatorul...
Aha, iar din 500 de echipe de club care se perinda prin Europa este o mandrie sa fii pe locul 54:)) Nu-i clasamentul Shanghai al universitatilor si nici macar ierarhia WTA, unde pana ce n-a intrat o fata in primele 20, habar n-avea lumea de ea. Adica auzisera ca si-a redus pectoralii... Nu trebuie bagat in priza, isi ia singur ce-i trebuie.
Domnule, scriem discuții. Patriotismul a rămas în mâna unora, nimeni n-are feeling, decxât unii rari !
1-0 BArcelonaaaaaaaaaaaaaaa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.