Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Un singur „tricolor” lăsat în afara lotului
8
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită » Echipele de start
1
Mihai Stoica a numit variante de înlocuitori pentru Mirel Rădoi: „Dacă spui Dan Petrescu...”
0
Leo Grozavu deschide o rană adâncă: „Îl știu bine pe Hagi. Vine la națională, dar ne ascundem! Am rămas în '70, '80”
0
Știri din fotbal internațional
Sky Sport a anunțat: acord între Roberto De Zerbi și Tottenham! » Detaliul care amână comunicatul oficial
0
La asta nu se așteptau! Cum i-au întâmpinat kosovarii pe turci, înaintea barajului: „Ați achitat datoria în 1999”
0
Campanie împotriva antrenorului dorit de Tottenham: „NU! Tot progresul ar fi compromis”
1
Napoli a reacționat dur, după absența nemotivată a lui Romelu Lukaku
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Eleva de 15 ani care a împrăștiat în 1987 bilețele cu „Jos Ceaușescu”: „Mi ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Acolo e nevoie de un bun manager, nu de un bun pasator...e nevoie de cineva care sa negocieze bine cotractele..nu sa centreze bine..e nevoie de cineva care sa elimine coruptia, nu sa dribleze bine....cei care au jucat fotbal trebuie sa fie in corpul tehnic, nu in cel administrativ....ca daca il pui pe Lita Dumitru sa se ocupe de echipament, si pe Tudorel Stoic a de bilete de avion....Nu spun ca Dragoi ( nici nu stiu cine e, sicner sa fiu) ar fi mutat muntii...dar la ce jaf e in fotbal la ora asta, trebuia schimbat ceva...poate era mai rau, poate era mai bun, nimni nu va sti.
Pana la interviul de ieri Dragoi s-a prevalat de prietenia lui (chiar daca nu foarte stransa, dupa cum a precizat) cu Liviu Dragnea, cu care a fost coleg la Facultatea de Transporturi. Chiar si Mitica Dragomir a intrat in jocul acesta, al sustinerii, spunand ca Dragoi n-are sanse pentru ca Dragnea n-are timp de alegeri (confirmand insa prin asta ca Dragoi e favoritul lui Dragnea). Dupa ce incerci sa influentezi opinia electorilor sugerand o sustinere discutabila cand lucrurile sunt puse la punct de "sustinatorul" clamat in sensul nedorit de tine e cam ridicol sa invoci jocuri de influenta. Despre Iorgulescu... nu e nimic de zis, de 4 ani e acolo. Singurul lucru pozitiv este ca scandalurile in jurul LPF au disparut aproape in mandatul sau fata de precedentele. Institutia a devenit aproape irelevanta in interesul public. Poate e si asta un merit. In rest nicio modificare cu exceptia sistemul acesta cu play-off, contestat de multi dar care a adus un interes ceva mai mare pentru public. Ce va mai fi se va vedea.
"Am venit si am participat ". Frumos spus ! Dar FOTBAL ai jucat in viata viata ta (la nivel competitional) !?! Lasa ca ne ajunge Burlache !!! Nu mai avem nevoie de alti PROFESIONISTI !!! Ca mai jos de unde suntem acum unde putem oare sa ajungem !?!
Cate interviuri a dat LD in ultimii cinci ani la gsp?
va fi aceeasi porcarie ,ca pana acum.............
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.