Alte știri din fotbal
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
0
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Dinamo nu se grăbește să-i prelungească înțelegerea: „Clubul e mai important decât jucătorul”
0
Președintele Clubului Sportiv Universitatea Craiova recunoaște un blat: „Și jucătorii, și conducerea au participat. Altfel nu se putea”
1
Știri din fotbal internațional
Război, refugiu, promisiune » Povestea omului momentului în Liga Campionilor: „Fotbalul ne oferă mai mult decât ne-am fi așteptat”
0
Ziua decisivă: ce șanse matematice are FCSB pentru avansarea în Europa League
1
„Felicitări pentru calificare!” » S-au grăbit și au comis-o în seara de Liga Campionilor
0
Cine transmite la TV meciul FCSB - Fenerbahce din Europa League
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Daca tot asa se intampla cu CFR este clar razbunare..Bietii jucatori. Oare cum naiba reuseste Hagii sa rez. toate problemele ?Am vazut multe meciuri in care au fost ajutati... HAI CFR
Rusine Coltescule, esti o *** de arbitru !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gazonul este impecabil, am fost la acest joc si am crezut ca este gazon sintetic/artificial. Bravo HAGI ai un stadion cochet gen Concordia Chiajna care o sa fie full de spectatori la urmatorul joc de acasa cu Dinamo din 25.07.2015.
practic, orice rezultat ii vine in minte regelui, dimineata cand se scoala, il obtine cu ajutorul arbitrilor. sa mai zica cineva ca este pe contre cu burleanu... aiurea, este acelasi circ ieftin ca si in politica, de ochii lumii, ei "conlucreaza" de minune intru distrugerea fotbalului romanesc!
bai hagi ai cutreierat tot globul asta si cand sa ti faci si tu un stadion ca in 2015 ai trantit un cotet exact ca la tara si ai scris cu litere de 2 m fc .viitorul.asta esti ba .n ai finete n ai nimic in tine
nu viitura a remizat. hotzescu i'a remizat !
egal norocos?! arbitru nesimtit,mai degraba ! un hot,acest colt-escu !
penibil mai e coltescu asta,nici jucatorii viitorului nu sunt mai presus,au cersit tot meciul faulturi si galbene
*** a început chiar din prima etapa cu aranjamentele ,e jenant .A jucat tot meciul in 12 si tot nu au fost in stare sa câștige .Olteanul sinucigaș a fluierat numai intr-o singura directie .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca i-ati dat nota 4 lui Coltescu de ce nu puneti titlu mare "Hotie cu arbitri"?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.