Comentarii (15)
rumunek
rumunek  •  01 Martie 2020, 11:46

Olaru, in primele 2 meciuri jucate la FCSB, a fost schimbat la pauza. Asta nu l-a împiedicat sa dea goluri și pase și sa rămână in echipa. Orice jucător nou venit trebuie sa între treptat in relații de joc cu ceilalți. Petre a venit acum 10 zile in România.

10209355191619210
Dani Dany  •  01 Martie 2020, 11:12

E problema lui petre. Nu l-a obligat nimeni sa semneze cu fcsb.

267911416890124
Daniel Cara  •  01 Martie 2020, 09:55

Se intrevede criza imobiliarelor. Gata cu ciobanii.

1566178743642986
Vlad Hartea  •  01 Martie 2020, 11:54

Este vina exclusiva a lui Adrian Petre !! In loc sa stea linistit in Danemarca, unde lumea il respecta, s-a grabit sa vina la echipa ciobanului unde va fi desfiintat de catre Becali in cateva luni !!

1408806485846103
Mihai Munteanu  •  01 Martie 2020, 14:32
Postat de rumunek pe 01 Martie 2020, 11:46

Exact,dar comentatorii Digi se transorma in adevarate bocitoare de serviciu ,cand e vorba de un jucator nou venit la Steaua,care e scos la pauza..

Mihai Munteanu  •  01 Martie 2020, 14:26

Hai sa nu mai bocim atata,peste tot in LUME se intampla asta,mai ales ca e un atacant nou venit-ma refer la faptul ca nu e lasat tot meciul! Voi credeti ca era mai bine pt psihicul lui sa fi fost lasat si n a 2 a repriza si sa fi ratat din nou?? Uitati va la Olaru,cat de rapid s a integrat,si desi nu e atacant,are deja 2 goluri in 4 meciuri..

andrei.f
andrei.f  •  01 Martie 2020, 14:17

Cu atacant care nu nimereste nicicum poarta goala din 7 m, fcsb nu ia titlul nici la pastele cailor !

233786397008461
Florea Paun  •  01 Martie 2020, 13:59

Gigi stapanul a ordonat antrenorului argat Vintila. Apoi marele strateg s-a suparat ca echipa aleasa de el nu a castigat, desi la pauza avea avantaj. E singurul stapan din lume care, asa cum zice el, in loc sa scoata calul din mocirla, il lasa acolo. Sau repara masina cu ranga. Cam la fel ca echipa. Cu ranga ca doar toti aia platiti sant argati. Inclusiv perlele.

Florea Paun  •  01 Martie 2020, 13:55

Ai partial dreptate.Dar de ce trebuie musai 2 schimbari la pauza? Echipa s-a miscat bine in prima repriza. Au aparut apoi Oaida si Morutan care sa fim seriosi, nu pot inlocui pe Coman si p[e Petre. De ce ? Strategic, de Coman trebuie sa ai mare grija , deci pui vreo 2 in jurul lui. Petre, de bine de rau , nu a reusit mare lucru dar s-a miscat permanent, ducand fundasii centrali spre zone laterale , pe centru patrunzind Olaru si Tanase.Apropo de Tanase, ratarea lui a fost la fel de mare la experienta lui. De ce era nevoie de schimbare? Ca sa bulversezi echipa. De fapt marele strateg care de 5 ani are grija ca nu cumva echipa sa joace ceva, a mutat ca ***. Ihn orice meci isi baga nasul la pauza. Pai 2 schimbari inseamna mai mult decit schimbarea unui sistem de joc. Tanase nu e varf si asta se stie, dar degeaba. Il bagam acolo sa fie ceva ce nu poate fi. Oaida ar trebui sa fie mai defensiv, sa recupereze, dar el i-a luat locul lui Tanase si nu poate fi Tanase. Morutan... Nu stiu unde si ce joaca. Probabil marele strateg avea 2-1 la pauza si a zis sa inchida jocul. Apoi ca marii sahisti , il bagam pe Morutan. Pai daca ai un sistem de joc, poate al 2 -lea dupa pauza, joci al 3-lea care nu e?

Florea Paun  •  01 Martie 2020, 13:54