Alte știri din fotbal
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira a fost vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
0
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
1
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Știri din fotbal internațional
Autocarul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
1
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Cretu de ce a luat 7 ...ptr faultul comis in careu si nevazut de arbitru? Golubovic nu a facut nimic tot meciul si a luat 6...Bilinski, apatic si el, ia tot 6...Rotariu- alta catastrofa - ia 6...
Din aparare Bunoza a fost cel mai bun de departe si are nota cea mai mica. Astia sunt durere
din pacate pt fanii lor,de ras !
Cred ca pt negoita nu e o problema ca dinamo nu merge. Reclama negativa este tot reclama. Nu mai exista atitudine, nici in vestiar , nici in tribune. Toti au fost cumparati "si totul pt niste bani" ....adio dinamo, adio performanta......:(
Bunul simt e clar ca ii lipseste lui stoican. Ce mai vb, sa ne zici ce? Ca sa avem rabdare, sa ce? Sa pierdem cu totii timpul? Nu merci, m-am saturat sa merg cu capul in pamant si sa imi fac planuri pentru viitor meci ca va fi bine. Toata lumea la meci si sa il dam afara pe *** si pe toti cei care nu isi fac treaba!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
durimel, naumovsky au luat nota 10 ca au stat cuminti pe banca de rezerve :)))))))))))))))
au trecut clasa 5 cu notele astea :)))
Imi pare rau pentru Stoican, n-am nimic cu el, dar n-are valoare de antrenor al lui Dinamo. Echipa e prea labartata, jucatorii alearga prea mult sa recupereze mingea si o pierd foarte repede, pentru ca sunt fortati sa paseze la distante mari, iar in echipa e o brambureala generala. Cred ca principalul vinovat pentru aceste rezultate e Stoican, daca nu cumva sefii i-au cerut sa piarda anumite meciuri pentru a-i ajuta pe cei aflati in nevoie de puncte. Ideea e ca in ritmul asta, o sa ne batem si noi la retrogradare cat de curand, pentru ca programul e foarte greu iar echipa nu are valoare sa bata adversari precum Steaua, Petrolul, Astra si chiar Craiova sau CFR. Ne-ar mai trebui vreo 6-7 puncte in 9 etape ca sa nu retrogradam, dar de la cine sa le luam, daca n-am fost in stare cu Chiajna, Brasov sau Iasi?
nu imi place deloc noul format al ziarului electronic. cat despre dinamo? au mers la meci cu avionul sau cu autocarul? nu mai cautati vina la antrenor sau jucatorn atata pot ei - pana la urma atata pot si conducatorii nu e vina lor ca sunt saraci si sau inhamat la un car prea mare. Speram sa inteleaga la timp, pentru echipa, si sa se retraga - au distrus destul.
Capitane ai dreptate! Ne trebuie urgent un Antrenor (cu A mare) . Stoican, saracul, nu poate mai mult! Ar trebui sa aiba bunul simt al lui Danciu si sa recunoasca ca Dinamo e o palarie prea mare pentru capul lui. Comentariul lui dupa meciul cu Botosani este o rusine! Se vede ca nu-l ajuta capul nici la antrenorat nici la declaratii. Dinamo artrebui sa-l ia la vara pe Nicolo Napoli. Cu un lot de 2 lei, Napoli a facut minuni la Iasi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.