Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
SUNTEM MANDRI DE CFR !!!! BRAVO CFR!!!! MURITI DE CIUDA FRAIERILOR !!! PUTETI PRIVI AICI UN STADION INTREG ..CIVILIZAT...CARE SUSTIN ECHIPA CLUJULUI LA FIECARE MECI ://www.youtube.com/watch?v=CMqprtkvatw
Tati, eu am incercat, dar nu m-au lasat ungurii...
o echipa mediocra si umflata cu pompa care altfel n-avea nici o sansa sa intre in primele 3
voi nu cadeti?va spun eu de c e nu cadeti...pentru ca nimeni dintre cuceritori n-a putut rezista in ritmul romanesc,noaptea toti la furat si ziua se dau in gat unii pe altii.Au stat cat au stat si au dat bir cu fugitii. Popoarele puternice si civilizate au adus ingineri,arhitecti,doctori,magistrati,profesori,artisti.Voi cu ce v-ati ales ma?Sunteti retarzii Europei,un bolovan de moara atarnat de gatul nostru.
Ardelenii au fost primii tradatori din istoria Tarilor Roamane, cand romanii nu au mai fost acceptati ca natiune in Transilvania, ,,ardelenii" cum va numiti voi ati fost primii care ati stat capra, v-ati tradat istoria, traditia si ati devenit unguri, ( sa nu se inteleaga ca toti ardelenii sunt unguri: respect celor care n-au stat niciodata capra in fata ungurilor)
Daca esti suporter CFR-ist, anul asta trebuie sa fii naiv (ca sa nu zic mai rau) ca sa fii mandru de echipa ta favorita. La felul cum au castigat ei campionatul asta, eu as intra in pamant de rusine. Acum doi ani au castigat pe merit, dar anul acesta doar cu manevre de culise. "cazul" Viera e doar cireasa de pe tort.
Presa centrala de sport din Romania este cea mai slaba din lume, un articol normal nu poti citi, numa porcarii despre Becali, Iancu si toti ratatii, alte sporturi nu exista pentru voi decat capionatul romanesc de doi bani si cand o echipa din ardeal castiga campionatul care de altfel cred ca are cel mai bun management din Romania va ofticati, pentru ca toti sunteti bucuresteni. Vorbeste Berbecali de blat cant el este cel mai corupt dintre toti. Bravo CFR si muie la ofticati. Free your mind.
GSP,ABSOLUT PENIBIL!CITITORII L-AU NOTAT CU 2!
Extraordinar... nota 2? Cati alti fundasi n-au avut meciuri proasta in campionatul asta? Niciodata n-a luat careva mai putin de 4, si acum voi ii dati 2 lui Viera! Cand Bud a dat 3 goluri in meciul cu Alba Iulia ce note ati dat fundasilor? Penibililor, sunteti pe fata anti-CFR, si muriti de ciuda ca aceasta echipa are cea mai mare medie de spectatori din Liga 1, si anume vreo 10.000 de oameni/pe meci, daca socotim sui partida de aseara! Va doresc eterna muyye! FORZA CFR, unicii campioni!
Tovarasi ziaristi de la GSP, Acum in era televiziunii nu mai aveti aceeasi putere de a influenta opinia publica,ca pa vremea cand exista doar radioul sau doar presa scrisa. Acum, cand fiecare poate judeca cu propria minte, mi se pare de prost gust sa tot insinuati mizerii. De altfel asa fac si confratii dvs, de la prosport. Nu va meritati numele: gazeta sporturilor si prosport nu inseamna ca trebuie 98% din spatiul ziarului sa fie dedicat doar fotbalului. In plus, comentariile lasa de dorit ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.