Alte știri din fotbal
Noua schimbare de la FCSB stârnește critici: „Un risc foarte mare”
0
Gigi Becali, criticat în direct pentru ultima decizie de la FCSB: „Mi se pare disperare”
0
Olimpiu Moruțan, lăudat în direct de un fost stelist că a semnat cu Rapid: „Cea mai bună alegere”
0
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
4
Știri din fotbal internațional
Învins la limită de Benzema și Kante, Marius Șumudică nu-și pierde speranța: „Vom lupta până în ultimul moment”
0
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
2
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
Noi romanii astia de care zici ca stam capra pe vremea imperiului otoman luptam ca voi impreiul austro-ungar sa mai existati, noi nu cadeam in fata lor pentru mandria noastra de romani. Pana una alta mai invata putina istorie, dupa care sa iti dai cu parerea la cine sta capra si cine nu...
Oare cati jucatori de la Steaua, Timisoara sau Urziceni nu au meritat aceasta nota dealungul campionatului si nu au primit-o ?! Oftica e mare, lipsa de entuziasm a presei sportive cu sediul in satul cu ministri corupti o demonstreaza din plin. Lingeti-va reciproc cu Iancu, Ciobandante si Porumbaru.E mult pana la toamna!
pai asa se da la o parte, cu lovituri in figura si talpi in care risca sa accidenteze tocmai pe cei pe care voi ziceti ca ii ajuta? asta e jurnalism de 2 lei, nu sinteti cu nimik mai bun decit becali!!! muriti toti de ciuda cocalari de dimbovita... si la anul astia isi intaresc echipa, sa vedeti atunci "ajutor" de la toate echipele, in serie!!! bravo cfr, multa m.uie la gsp!!!
Asta e , daca suntem prosti si lasam ungurii sa joace in Liga 1 si ungurii sa conduca Romania (vezi UDMR), ar trebui dati afara din tara cu totii
Cele 2 goluri si Viera: 1.Faza vazuta de sute de ori,de regula in careul portarului=o minge inspirata in raport cu plasamentul jucatorilor adversi,pe care un fundas incearca prea tarziu sa o ajunga cu disperare (vezi si Muresan la golul argesan). 2.Peralta da o pasa de ping-pong care coboara in spatele fundasilor,Deac preia pe piept,pune mingea de pe un picior pe altul,inscrie, atat de rapid incat numai la TV se poate vedea realizarea sa tehnica.
indiferent de rezultat cfr-u ii de C A C A T!Unguri imputiti
CFR!!!
Felicitari CFR! Rusine GSP!
BRAVO CFR !!! FRUSTRATILORRRRR...CATA INVIDIE SI CIUDA...IMEDIAT FACETI ULCER DE NERVI. Ce e chiar asa extraordinar ca CFR a castigat cu echipe de pe ultimele locuri??? de ce e suspect ca nu-nteleg??? Atunci in acest retur de ce nu ne-a batut NICI o echipa de pe primele 7 locuri ????? NICI STEAUA, NICI URZICENI, DINAMO SAU RAPID, NICI TIMISOARA !!!!!!!!!! GURA MICA...CFR MERITA TITLUL
Inteleg ca sunteti toti frustrati ca CFR a luat campionatul, dar sunteti si pro**i si va aratati frustrarea ca noi sa putem rade si mai mult de voi =)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.