Alte știri din fotbal
Primele reacții după tragerea la sorți a grupelor pentru Campionatul Mondial 2026: „N-arată rău, numai să ajungem acolo””
0
Oficial! Alexandru Chipciu a semnat » Anunțul oficial al clubului
0
Oțelul Galați - Unirea Slobozia deschide etapa 19 din Superligă
0
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Știri din fotbal internațional
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
0
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
38
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
4
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
De obicei hotul striga hotii! Sa nu cumva sa fure altii mai mult!
Dar eu nu inteleg, unde ati vazut pe Steaua jucand,eu stiu ca sunt in liga a-4-a. Aceasta echipa este condusa de 2 locatari de la jilava.
MM daca ai fi mai breaz altfel ai judeca. Dar numai o carte scrisa in detentie și gargara in libertate cam lăsa de dorit cu capacitatea ta de a înțelege fotbalul. Așa că ciocul mic, nu umblați cu cersitul. Că și pe aceea de la Digi sport, mai ales comentatorii numai atita că nu plîng de supărare că a cîștiga CFR și steluța se stinge. Bravo CFR fruntea sus.
Ai ramas numai cu comentariile aka ”datul din gura”. Se pare ca asta ti-e fisa postului. Rezultatele se vad... S-ar putea ca fcsb sa joace in cupa pastorilor. S-a les praful de echipa si de jucatori. Halal conducatori care se ocupa numai de altii!!!
***Dudelange aia au jucat in grupele UEL anul asta!Dar les amis de Voluntari, unde au jucat anul asta?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
taci ca vine politia si iar te salta ciocu mic si joaca cum canta ciobanu
Măi MM, iar cerșești titlul? :)) Respect Rapid Viena!
Pacat de aia de la Sepsi ca s-au trezit nevinovati in play-off ca altfel fcsb avea sanse mari la locul 6.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Saracul Mimi.Dudelange chiar a jucat fotbal ,cand a jucat cu CFR. N-as spune acelasi lucru de fcsb. Un sfat pt GSP: Nu mai bagati in seama toti puscariasii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.