Alte știri din fotbal
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
6
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
9
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Știri din fotbal internațional
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: echipele de start
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipele de start
0
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Fabrizio Romano dă vestea momentului pentru Cristi Chivu: „Oferta e surprinzătoare”
2
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
In pricipiu Straton are dreptate. Singurul care are nevoie de psiholog e antrenorul ,in efortul sau de a manageria grupul . Un psiholig este u entitate ertificiala straina grupului ce nu are rezonanta in profunzime. Contactul direct cu grupul , irita ,iar antrenorul poate fi interfata cu echipa. Altfel totul se va transforma in tr un episod hazliu pentru jucatori
Auzi la baiatul asta comentariu: "Dar cred că în seara asta am avut mai multă dorință decât oricând. E timpul să câștigăm." Aveți nevoie de un psiholog fara dubiu. Şi încă de unul bun. Daca nu si de un ***. La 30 de ani sa nu şti ca dorința nu aduce puncte? Păi daca azi, cind Viitorul a jucat mai mult decît prieteneşte, n-ați cistigat atunci cind si unde? În "B"
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am vazut interviul. Sunt stelist. Omul a zis clar ca isi gaseste linistea in sanul familiei, ca e suficient de matur cat sa stie cum sa gestioneze corect situatia si ca apreciaza acest ajutor primit de tineri. Este clar un capitan. Si inainte de toate un om. In schimb gsp-ul inca miroase a peste.
Doar Prodancă si MM Stoica mai poate sa lva pe Dinamo. Plus Gigi la butoane
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.