Alte știri din fotbal
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
1
Daniel Pancu și-a anunțat cu jumătate de gură plecarea de la CFR Cluj: „Nu ascund lucrul acesta”
0
Ce a făcut Elias Charalambous după a refuzat-o pe FCSB: „Am ridicat nivelul în ultimii ani”
0
Din Liga 2 la echipa națională într-un singur sezon: el este surpriza lui Gică Hagi pentru amicalele cu Georgia și Țara Galilor
2
Știri din fotbal internațional
Înainte de finala Champions League, Luis Enrique a numit „cel mai bun antrenor din toate timpurile”: „Într-o zi o să facă și asta”
0
Gabi Balint a dat pronosticurile înaintea barajelor pentru Conference League: „Va câștiga la două goluri diferență”
0
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Neagoe,acest Pițurcă low cost merită acest tratament!
Vorbeste frumos fetito!
sa dea un meci cu portile inchise, sa plateasca amatorii NA fara sa ia nimic castig. 3-0 e inca scor mica, 5-0 era mai corect.
Momano,candidata sigura pe termen lung la ultimul loc!.))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eheeee, ulciorul nu merge de 3 ori la apa! Radeati de FCSB cu manita si alte alea cd o lua de la City sau Sporting prin Europa, so ati ajuns sa jucati ani de an in play off si sa va tmeti de manite de la Viitorul!!!! Cat de tare a decazut Dinamo!!! Am trecut de etapa cu umilintele, acum mi-e mila efectiv de clubul asta!
Viitorul are posesie de 72% si am spus tot.
Să vedem ce suspendări o să dicteze federația împotriva acestor *** din tribune.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Momano,candidata sigura pe termen lung la ultimul loc!.))))))))))
3-0..puteau fi 10. Iesiti ba afara de pe teren. Suntem umiliti din prima etapa. Dupa trei etape o sa avem 0 puncte..golaveraj 1-11. Rusine !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.