Comentarii (61)

arch_enemy_fcsb  •  22 Aprilie 2019, 15:19

Si prostalaul ala in pijama danseaza «Pamporea» sub brad !!!

minell73  •  22 Aprilie 2019, 17:21

Fcsb-R. I. P

cfr_cluj_campioana  •  22 Aprilie 2019, 15:47

Gigi, după Hagi urmează ca Talpan să te scoată la o Pamporea. :)) Ești pa, Gigi! Grupele EL nu ai cum să le mai prinzi, echipă n-ai, procese ai. Gata! Game over! Ți-a mers șmecheria 16-17 ani. Hasta la vista FC FCSB!

Stan Mircea  •  22 Aprilie 2019, 18:15

Domnul Becali, nu vrea să înțeleagă, oile te mai iartă dar fotbalul nu !

John Blackstar  •  22 Aprilie 2019, 14:41

adica hagi sa isi abandoneze proiectul pentru o echipa care nici macar nu e Steaua Bucuresti ? daca eram Hagi ,ma duceam si preluam Steaua 15 ani si imi continuam proiectul in ghencea...

carol_k  •  22 Aprilie 2019, 13:06

Becali e in delir, se pare ca o forma clinica. A vazut ca nu mai e brandul nr 1 la transferuri si asta il macina pe interior, Gica a intrat pe piata externa, la fel cum a facut si pe cea interna, la inceput cu preturi rezonabile, sa-l mai caute lumea. Becali a dat deja cateva tzepe, ma refer la raportul valoare/pret...nu-l mai cauta nimeni, mai vin impresari sa vada niste jucatori pt ca asta le este fisa postului, asta nu inseamna ca mai risca vreun club de renume cu el. El simte asta si arunca astfel de prostii in spatiul public, isi arata de fapt disperarea. Sincer, ma bucur ca a ajuns aici, a cules exact ceea ce a semanat.

Gogu Ioan  •  22 Aprilie 2019, 12:55

ciobane, Hagi nu o sa mai colaboreze cu tine niciodata. De ce? Pt ca acum 3 ani ai vrut sa-i furi titlul la tas . Asa ceva nu se uita niciodata. !

anti.cioban  •  22 Aprilie 2019, 12:45
Postat de Vlad Hartea pe 22 Aprilie 2019, 12:39

Asta nu-i normal la cap !! Cum sa vina Hagi la Fcsb dupa ce l-a umilit acum doi ani, cand mintea lui bolnava l-a determinat sa-l dea in judecata pe Hagi la Tas, contestandu-i titlul castigat pe teren ??

Urmeaza meciul dintre CFR si Viitorul iar ciobanul se agata ca inecatul de un pai :)))

albalbastru72  •  22 Aprilie 2019, 14:50

Jiji,vezi sa nu dansezi prohodul.

Vlad Hartea  •  22 Aprilie 2019, 12:39

Asta nu-i normal la cap !! Cum sa vina Hagi la Fcsb dupa ce l-a umilit acum doi ani, cand mintea lui bolnava l-a determinat sa-l dea in judecata pe Hagi la Tas, contestandu-i titlul castigat pe teren ??

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7