Alte știri din fotbal
„Mai vin trei jucători, unul sperăm cât mai repede” » Anunț de ultimă oră al președintelui Rapidului: „Sută la sută!”
3
Cristi Manea, reacție clară despre viitorul său în Giulești! „Ca printr-o minune, m-a făcut bine!”
1
Jucătorul în care FCSB își pune cele mai mari speranțe în sezonul viitor:„E important și interesant pentru noi”
1
Mutare-surpriză: pleacă de la Dinamo și ajunge la rivalii istorici
4
Știri din fotbal internațional
Accidentare gravă la Campionatul Mondial! Ratează Spania - Belgia
0
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial » Echipe probabile + cote
0
Pleacă de la Inter după 14 ani: „Câte emoții! Mulțumesc, ai fost mai mult decât o casă”
0
Radu Drăgușin, anunțat oficial la noua echipă: „E aici”
3
Lifestyle
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
4
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
SEPSI OSK a demonstrat ca este o echipa serioasa.Au fost net superiori la toate capitolele !Au facut unul dintre cele mai bune si frumoase jocuri din actualul campionat.Felicitari! In ciuda atacurilor multiple si arbitrajelor anticovasnene,SEPSI OSK a aratat seriozitatea cu care participa in campionat,dand un exemplu de corectitudine si devotament pentru multe echipe din tara.Merita sa fie in primul esalon al fotbalului romanesc,avand conducere serioasa,o echipa si spectatori civilizati,plin de fair play si cu o baza materiala adecvata.HAI SEPSI OSK !
wtf?
Nu stiati de "cooperativa hagi" ?
Sepsi avea cu 2 pct mai mult ca noi. Daca ii batea Viitorul iar noi batem azi pe Chindia, ii depaseam.
Ce figura serioasa, preocupata si ingrijorata isi mai compunea Hagi atunci cand era surprins de camera TV in meci. Acum inteleg si eu, in sfarsit, porecla de "Regele blaturilor".
*** se cearta si cu umbra lui... se ratoieste la tot ce misca.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bai baiete,nu hagi este de vina ca vitanul barzesti prin blaturi o sa bata tur retru chindia si os a va depaseasca. voi si clinceni ati face bine de ati stimula financiar chindia sa joace cu vitanul barzesti pe bune. ce treaba ai tu cu meciul sepsi viitorul? cu ce va avantajeaza sau va dezavantajeaza rezultatul asta? voi peste vitanul barzsti trebuie sa terminati pentru a va salva. adica ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, sunt jucatori straini care pe pandemie au stat in holtel si nu si-au mai vazut famiile de luni de zile. ***? P.S. Sa va fie rusine, blatistilor !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.